Bukmacher

w skrócie

Bardzo dobrze rozpoznawalny w Polsce bukmacher, posiada najniższą marżę (najkorzystniejsze kursy) na mecze polskiej Ekstraklasy, a w dniach promocji przyjmuje zakłady ze współczynnikiem 1,003! 

Oceń bukmachera

5
Totolotek - opinie
głosów: 152

Opinie:

O firmie

Totolotek jest częscią międzynarodowej grupy Intralot działającej w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Jest najstarszym operatorem zakładów bukmacherskich w Polsce. Bukmacher funkcjonuje w blisko 400 naziemnych punktach przyjmowania zakładów, co w połączeniu z możliwością zawierania zakładów przez internet daje ponad 20%-owy udział w rynku legalnych zakładów bukmacherskich. W 2010 roku Totolotek otrzymał odznaczenie złotego godła w plebiscycie Laur Klienta 2010. Totolotek SA sponsoruje dwa kluby piłkarskiej Ekstraklasy: Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok.

Dane firmy

„TOTOLOTEK” Spółka Akcyjna

adres siedziby:
ul. Taneczna 18B
02-829 Warszawa

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2001-07-13
Numer KRS: 0000027214
kapitał zakładowy: 8.000.000 zł

Marka: Totolotek

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 wydane 20 czerwca 2013 r.

Oferta bukmachera: Totolotek

Możliwość uczestnictwa

Totolotek zakłady bukmacherskie w internecie przyjmuje w serwisie internetowym totolotek.pl. Warunkiem zawierania zakładów jest wcześniejsza rejestracja na stronie bukmachera, posiadanie własnego rachunku w banku w Polsce oraz ukończony 18 rok życia. Każdy zarejestrowany gracz ma możliwość skorzystania z promocji i bonusów oferowanych przez Totolotek.

Podatek od gry

0-12%*

Średnia marża

6,09%*
*im mniej tym lepiej* przedział oznacza ofertę promocyjną

Oferta

 • Zakłady na żywo
 • Zakłady VIDEO live
 • Zakłady e-Sport (gry komputerowe)
 • Wirtualne sporty
 • Handicapy azjatyckie
 • Zamknięcie kuponu przed czasem
 • Statystyki przedmeczowe
 • Konto tymczasowe (bez weryfikacji)
 • Wsparcie online
 • Szybkie wypłaty

Formy płatności

 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa
 • Karta płatnicza
 • DotPay
 • Transferuj (Tpay)
 • Skrill
 • Paysafecard
 • BLIK

Limity

Minimalny depozyt:
1 zł
Minimalna stawka:
1 zł
Minimalna wypłata:
0,01 zł
Maksymalna wygrana:
100 000 zł dla kuponów prostych do 14 zdarzeń; 500 000 zł dla kuponów systemowych i kuponów prostych od 15 zdarzeń
Maksymalnie zdarzeń na kuponie:
32
Totolotek posiada bardzo szeroką ofertę zakładów na sporty. Oferta zakładów dodatkowych na popularne mecze w zakładach internetowych jest większa niż w punktach naziemnych. W Totolotku można obstawiać również zakłady live, czyli w trakcie trwania zdarzenia. Nowością w ofercie bukmachera są Virtuals - sporty wirtualne, czyli opcja dla graczy choćby poszukujących dodatkowej możliwości gry w dni pozameczowe. W porównaniu z innymi firmami kursy oferowane przez Totolotek są na średnim poziomie, a analiza marż wskazuje, że bukmacher najczęściej najwyższe kursy ma do zaoferowania na mecze polskich lig. Dzięki wielu obsługiwanym metodom płatności, w tym bramki płatności DotPay i Tpay oraz portfel internetowy Skrill nie ma problemu z dokonaniem depozytu bez prowizji, którego minimalna kwota wynosi 1 zł. Maksymalna możliwa wygrana wynosząca 100 000 zł dla kuponów prostych oraz 500 000 zł dla kuponów systemowych i prostych od 15 zdarzeń mogłaby być wyższa, gdyż w porównaniu z innymi bukmacherami na tym tle Totolotek wypada słabo.

Nasza
ocena
oferty

8/10

Bonusy i promocje: Totolotek

Pozostałe bonusy

Oferta bonusów i promocji Totolotek nie należy do najszerszych. Bukmacher posiada wysoki bonus powitalny i freebet, ale warunki ich obrotu nie należą do najłatwiejszych. Ocenę ratuje promocja, z której szczególnie zadowoleni będą miłośnicy europejskich pucharów, rozgrywek reprezentacji, a także gracze obstawiający w piątki.

Nasza
ocena
bonusów

7/10

Obsługa przez internet: Totolotek

Dostosowana
strona www
Aplikacja
Android
Aplikacja
iOS
Aplikacja
Windows Phone
Inne
udogodnienia
Serwis internetowy Totolotka jest zaprojektowany w taki sposób, żeby poruszanie się po nim było łatwe i intuicyjne. Szare i pomarańczowe tła menu oraz kuponu na czarnym tle serwisu sprawiają, że treści są lepiej widoczne. Kupon uaktywnia się w prawej kolumnie po wybraniu kursu pierwszego zdarzenia. Dużą niedogodnością jest to, że kupon nie jest „przypięty” co oznacza, że przeglądając długą listę oferty po wybraniu konkretnego zdarzenia konieczne jest każdorazowe scrollowanie do góry, by zobaczyć jego podgląd. Powrót do miejsca, w którym skończyliśmy przeglądanie oferty może być kłopotliwy. Plusem jest możliwość postawienia wielu zakładów z poziomu widoku kuponu, do czego wystarcza jedynie określenie stawki zakładu prostego i/lub systemem. Niestety, po wybraniu zdarzeń z oferty nie jest możliwe wygenerowanie e-kuponu, z którym moglibyśmy udać się do punktu naziemnego, aby postawić zakład. Po kliknięciu w „e-kupon” jesteśmy przenoszeni na zupełnie inną stronę Totolotka, na której musimy na nowo wyszukać i wybrać zdarzenia, by wygenerować kupon do zagrania w punkcie naziemnym. Na wysoką ocenę zasługuje aplikacja mobilna, która dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS.

Nasza
ocena
obsługi

9/10

Popularność bukmachera: Totolotek

Marka Totolotek na dobre utrwaliła się w świadomości polskich graczy, i to nie za sprawą nazwy, którą potocznie określa się najpopularniejszą loterię liczbową, ale przez popularność, jaką zyskała jeszcze przed tym, jak możliwe stało się obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet. Totolotek to jeden z pierwszych w Polsce bukmacherów przyjmujących zakłady w punktach naziemnych, których liczba w całym kraju liczona jest w setkach. Logo tego bukmachera zdobi trykoty piłkarzy Lechii Gdańsk. Totolotek jest także sponsorem Pucharu Polski w piłce nożnej oraz znany jest kibicom siatkówki za sprawą sponsoringu drużyny Skra Bełchatów. Według badania Gemius/PBI z czerwca 2018 r. jest to trzeci co do ilości aktywnych użytkowników bukmacher internetowy w Polsce, przy czym pierwszy co do ilości odsłon na urządzeniach mobilnych.

Nasza
ocena
popularn.

9/10

Średnia ocena redakcji

8.25/10

Opinie: Totolotek(17)

bako
Ocena gracza
strona mi odpowiada, oferta mi odpowiada, gram grubo na CL mi odpowiada. daję 4 bo zawsze mogłoby być lepiej :P
   Mefiu
   Ocena gracza
   gram trochę z przyzwyczajenia po tylu latach trudno byloby sie przestawic na innego buka, ale Totolotek jest OK.
   • toto liga
   • toto gol
    Tolek banan
    Ocena gracza
    Podstawowym kryterium wyboru bukmachera wedlug mnie jest przejrzystość oferty. Tu Totolotek bije innych na głowę. Na tablicy ładnie wszystko wywieszone, po kolei, po dyscyplinach, nietrudno się połapać. Natomiast u konkurencji to wygląda tragicznie. Jak chcę postawić coś u w punkcie u ziemniaka innego niz Totolotek to za każdym razem musze spisać typy ze strony i iść od razu do kolektora bo szukanie typów po całym punkcie jest bardzo wnerwiające.

      Rozkład ocen

      Dodaj swoją opinię

      _Robot
      Dodaj plusy i minusy
      Twoja ocena

      Porównywarka bukmacherów

      Wybierz z jakimi innymi bukmacherami chcesz porównać bukmachera Totolotek: