Kontakt

Napisz do nas
Jeśli czujesz, że zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet zaczęło wywierać na ciebie negatywny wpływ możesz zwrócić się do bukmachera internetowego o nałożenie limitów na twoje konto gracza, w tym dokonać czasowej lub całkowitej dezaktywacji konta gracza. Możesz również użyć filtrów, które zablokują dostęp do stron oferujących zakłady bukmacherskie przez internet na twoim komputerze lub w twojej sieci domowej.
Jeśli zauważyłeś, że zawieranie zakładów bukmacherskich stanowi dla ciebie problem z którym coraz gorzej sobie radzisz, możesz o tym porozmawiać z profesjonalistami kontaktując się pod anonimowym numerem telefonu zaufania dla osób uzależnionych i ich bliskich działającym przy Instytucie Psychologii Zdrowia każdego dnia tygodnia w godzinach 17-22:

tel 801-889-880

strona internetowa:
www.psychologia.edu.pl

Pomoc dla uzależnionych oferuje również wspólnota Anonimowych Hazardzistów:

tel 881-488-990

strona internetowa:
www.anonimowihazardzisci.org
JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.