Odpowiedź

Paysafecard to popularna forma płatności typu prepaid dostępna w 46 krajach na świecie umożliwiająca doładowanie konta w usłudze internetowej. Fizycznie Paysafecard to wydruk zawierający kod doładowujący składający się z 16 cyfr. W Polsce Paysafecard można kupić na poczcie i większości popularnych sklepów z prasą oraz w niektórych sklepach spożywczych. Dostępne są doładowania o nominałach 20, 30, 50, 100 i 200 zł. 

Który bukmacher akceptuje Paysafecard?

PIN-ami Paysafecard można doładować konto gracza u bukmachera internetowego. Bukmacherzy internetowi, u których dostępna jest ta metoda płatności wymienieni są w poniższej tabeli:

Bukmacher
Paysafecard
STSTAK
FortunaNIE
forBETTAK
TotolotekTAK
ETOTOTAK
LV BetTAK
PZ BukTAK


Chcesz wykorzystać kod Paysafecard u któregoś z bukmacherów?Możesz założyć konto gracza w LV BET teraz

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_600x350 

Gdzie kupić Paysafecard?

Doładowanie Paysafecard można kupić w większości popularnych sklepów sieciowych z prasą, na poczcie oraz w niektórych sieciach sklepów spożywczych do których należą:

  • placówki Poczty Polskiej
  • saloniki prasowe i kioski Kolporter
  • saloniki prasowe Inmedio
  • saloniki prasowe i kioski RUCH
  • sieć sklepów Pepco
  • sieć sklepów Polo Market
  • sieć sklepów Żabka
  • sieć sklepów Real
  • sieć sklepów Fresh Market
  • sieć sklepów Delikatesy Centrum

Kod doładowujący można kupić wyłącznie za gotówkę, a sam proces odbywa się w taki sam sposób, jak zakup doładowania telefonu na kartę prepaid. Zakup Paysafecard za SMS nie jest obecnie możliwy.

Jak płacić Paysafecard?

Płacenie za pomocą Paycafecard u bukmachera internetowego jest bardzo proste. Aby doładować konto gracza kartą Paysafecard wystarczy przy wyborze metody wpłaty na koncie gracza u bukmachera internetowego wybrać płatność Paysafecard lub DotPay i następnie Paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod doładowujący z wydruku doładowania. Po chwili środki dostępne będą na koncie gracza. Maksymalny nominał Paysafecard wynosi 200 zł, jednak kwota jednego zakupu może wynosić nawet 1000 zł. Aby doładować konto gracza u bukmachera internetowego jednorazowo kwotą większą niż wartość jednego kodu wystarczy podczas dokonywania płatności u bukmachera połączyć kody dwóch lub więcej kart Paysafecard.

Kwoty Paysafecard

Szukasz informacji, za ile możesz kupić Paysafecard aby zasilić swoje konto gracza u bukmachera internetowego? Obecnie najmniejsza kwota za jaką można kupić Paysafecard to 20 zł. Paysafecard za 10 zł nie jest dostępne. Pozostałe nominały Paysafecard to: 30 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Oczywiście przy dokonywaniu depozytu u bukmachera internetowego za pomocą Paysafecard można użyć kilku kart.

My Paysafecard

My Paysafecard to przede wszystkim usługa ułatwiająca dokonywanie płatności i kontrolę nad posiadanymi PINami Paysafecard. W połączeniu z aplikacją mobilną umożliwia dodawanie nowych PINów do portfela za pomocą kodu QR, dzięki czemu każdorazowe przepisywanie 16-cyfrowego kodu staje się zbędne. Również sam proces płatności przebiega sprawniej, bo do jej dokonania wystarczy zalogowanie się do usługi. Ponadto program My Paysafecard umożliwia zbieranie punktów my PLUS za każdą płatność oraz polecenie znajomego i ich wymianę na nagrody ze sklepu my PLUS SHOP. Ponadto w niektórych sklepach internetowych, jak np. Google Play dokonywanie płatności za pomocą Paysafecard możliwe jest tylko i wyłącznie dla użytkowników usługi My Paysafecard. 

Co jeszcze można kupić za Paysafecard?

Niewykorzystane środki z doładowań u bukmacherów internetowych możesz wykorzystać w innych sklepach internetowych. Kodami Paysafecard możesz płacić również za Steam, usługi typu VoIP, jak np. Skype, płacić w sklepie Google Play, Play Station Store i w większości popularnych gier przeglądarkowych oraz inne usługi internetowe.

Co jeszcze warto wiedzieć o płatnościach Paysafecard?

Wartość doładowania konta gracza u bukmachera równa jest wartości karty (klient nie jest obciążany żadną opłatą). Do bukmachera można wpłacić część środków na karcie, a pozostałe wykorzystać w kolejnych transakcjach w dowolnym miejscu, w którym karta jest akceptowana. Trzeba tylko pamiętać o tym, że jeśli w ciągu 12 miesięcy od zakupu karty Paysafecard nie wykorzysta się całego doładowania, to od 13 miesiąca od środków dostępnych na karcie pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł. 

Pozostałe metody dokonywania wpłat do bukmacherów internetowych sprawdzisz i porównasz w naszej porównywarce bukmacherów.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.1
Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard?
głosów: 31
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.