Odpowiedź

Paysafecard to popularna forma płatności typu prepaid dostępna w 46 krajach na świecie umożliwiająca doładowanie konta w usłudze internetowej. W Polsce Paysafecarrd można kupić m in. w sieciach sklepów Żabka, Real, Pepco, Polo Market, w kioskach i salonikach prasowych Kolporter, Inmedio, Ruch, czy w placówkach Poczty Polskiej. Dostępne są doładowania o nominałach 20, 30, 50, 100 i 200 zł. 

PIN-ami Paysafecard można doładować konto gracza u bukmachera internetowego. Bukmacherzy, u których dostępna jest ta metoda płatności to Totolotek, LV BetforBET.

Aby doładować konto gracza kartą Paysafecard wystarczy przy wyborze metody wpłaty na koncie gracza u bukmachera wybrać płatność Paysafecard lub DotPay i następnie Paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod doładowujący. Po chwili środki dostępne będą na koncie gracza.

Co jeszcze warto wiedzieć o płatnościach Paysafecard? Wartość doładowania konta gracza u bukmachera równa jest wartości karty (klient nie jest obciążany żadną opłatą). Do bukmachera można wpłacić część środków na karcie, a pozostałe wykorzystać w kolejnych transakcjach w dowolnym miejscu, w którym karta jest akceptowana. Trzeba tylko pamiętać o tym, że jeśli w ciągu 12 miesięcy od zakupu karty Paysafecard nie wykorzysta się całego doładowania, to od 13 miesiąca od środków dostępnych na karcie pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł. Aby doładować konto u bukmachera większą kwotą za pomocą Paysafecard można w jednej transakcji połączyć kody kilku kart dołądowujących.

Pozostałe metody dokonywania wpłat sprawdzisz i porównasz w naszej porównywarce bukmacherów.

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard?
głosów: 8
Ranking TOP3 
1

Ocena graczy

5
głosów: 152 - ZAGŁOSUJ
2

Ocena graczy

4.6
głosów: 35 - ZAGŁOSUJ
3

Ocena graczy

4.8
głosów: 68 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów