Odpowiedź

Cashback to forma bonusu bukmacherskiego nazywana również zakładem bez ryzyka. Odmiennie niż freebet wymaga dokonania depozytu, jednak w przypadku niekorzystanego rozstrzygnięcia stawka zakładu zwracana jest na konto gracza. 

Nie ulega wątpliwości, że zawieranie zakładów bukmacherskich zawsze wiąże się z pewnym poziomem ryzyka. Mniejszym lub większym w zależności od prawdopodobieństwa rozstrzygnięć, ale nigdy nie ma stu procentowej gwarancji na wygraną. W przypadku przegranej tracimy postawioną kwotę na rzecz tego, z kim się założyliśmy, czyli na rzecz bukmachera. Chyba, że zawrze się zakład z cahbackiem. Cashback jest więc pewnym rodzajem ubezpieczenia zakładu. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia wszystkich typów zakładu gracz otrzymuje wygraną. W przypadku przegranej bukmacher oddaje postawioną stawkę.

Obecnie bonus w postaci zakładu bez ryzyka oferuje bukmacher internetowy Fortuna. Jak zagrać zakład z cashback? Wystarczy założyć konto gracza. Pierwszy zakład do 100 zł będzie zakładem bez ryzyka. Więcej szczegółów na temat bonusu znajdziesz w rozdziale promocje i bonusy bukmacherskie Fortuny.

Interesują cię inne bonusy? W naszej porównywarce szybko sprawdzisz i porównasz bonusy i promocje najlepszych bukmacherów. Odpowiedzi na inne pytania o promocje i bonusy znajdziesz w naszym Q&A.

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher oferuje cashback?
głosów: 1

Opinie:

Ocena graczy

4.8
głosów: 67 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów