Oferty cashback w ostatnich latach zyskują sporą popularność wśród konsumentów dzięki korzyściom, jakie dają oraz prostym zasadom, na jakich można je uzyskać. Cashback to po prostu zwrot określonego procentu kwoty wydanej na produkty lub usługi. Cashback jest stosowany dla promocji towarów i usług w celu zachęty do zapoznania się i skorzystania z promowanej oferty. Dla samych konsumentów cashback jest o tyle dogodny, że skorzystanie z niego zazwyczaj nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków poza zakupem towaru lub skorzystaniem z usługi. Cashback jest popularny również wśród bukmacherów. Czytając ten artykuł poznasz odpowiedzi na pytania:

  • co to jest cashback w zakładach bukmacherskich?
  • który bukmacher oferuje cashback?
  • gdzie można uzyskać najlepszy cashback bukmacher?

Co to jest cashback u bukmachera?

Cashback u bukmachera polega na zwrocie części lub całości stawki postawionego zakładu bukmacherskiego w przypadku, gdy ten okaże się przegrany. Nie ulega wątpliwości, że zawieranie zakładów bukmacherskich zawsze wiąże się z pewnym poziomem ryzyka. Mniejszym lub większym w zależności od prawdopodobieństwa rozstrzygnięć, ale nigdy nie ma stuprocentowej gwarancji na wygraną. W przypadku przegranej tracimy postawioną kwotę na rzecz bukmachera. Chyba, że właśnie zawarliśmy zakład z cahbackiem. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia wszystkich typów zakładu otrzymujemy wygraną. W przypadku przegranej bukmacher oddaje nam postawioną stawkę. Cashback jest więc pewnym rodzajem ubezpieczenia zakładu oraz jest podobny do darmowego zakładu, od którego różni się tylko wymogiem zawarcia zakładu za środki własne.

Kto może skorzystać z oferty cashback u bukmachera?

Cashbeck na zakłady bukmacherskie oferowany jest zarówno jako element oferty powitalnej, a także jako czasowa promocja związana zazwyczaj z określonym wydarzeniem sportowym. W przypadku oferty powitalnej cashback adresowany jest tylko do nowych klientów, którzy mogą z niego skorzystać jednorazowo dokonując pierwszego depozytu do swojego konta gracza. W innych przypadkach cashback dostępny jest dla wszystkich graczy bukmachera, którzy spełnią warunki jego uzyskania. Śledząc tą stronę poznasz aktualne oferty cashback u bukmacherów.

Warunki uzyskania cashbacku u bukmachera

Skorzystanie z oferty cashback u bukmachera, poza zawarciem zakładu niekiedy wiąże się z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków, np. postawienia zakładu bukmacherskiego o określonym kursie minimalnym i/lub z określoną minimalną liczbą zdarzeń na kuponie i/lub określoną minimalną stawką zakładu bukmacherskiego. To samo może dotyczyć uwolnienia już przyznanego przez bukmachera cashbacku. W tym przypadku może dojść obowiązek np. dokonania określonego obrotu w określonym terminie od przyznania cashbacku. Każdorazowo warunki uzyskania i skorzystania z oferty cashback określa regulamin.

Jaki bukmacher oferuje najlepszy cashback?

Aktualne oferty cashback dostępne u polskich bukmacherów możesz sprawdzić i porównać w sekcji Aktualne Bonusy CASHBACK. Jednym spośród polskich bukmacherów, gdzie stale można skorzystać z cashback jest bukmacher Fortuna. Z racji tego, że jest to oferta powitalna i w związku z tym nie ma warunków obrotu jest to, naszym zdaniem, najlepszy cashback bukmacher w Polsce. Zasady jego uzyskania są bardzo proste:

  1. Aby otrzymać cashback Fortuna należy założyć iKonto w terminie 10 dni od rozpoczęcia procesu rejestracji.
  2. Następnie w ciągu kolejnych 10 dni trzeba postawić dowolny zakład za dowolną kwotę.
  3. Jeśli zakład okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu postawionej stawki do kwoty 100 zł.

Cashback: opinie graczy

Zakłady bukmacherskie z cashback cieszą się uznaniem wśród graczy, przede wszystkim ze względu na minimalizację ryzyka. O ich popularności stanowią niektóre opinie graczy na temat bukmacherów zamieszczane na naszej stronie. Oto wybrane z nich (pisownia oryginalna):

Gracz Julek o cashbacku w Fortunie:

„Skusiłem się na cashback bez ryzyka. Na szczęście nie był potrzebny :P Veni, vidi, vici! założyłem konto wpłaciłem, zagrałem, wypłaciłem. (…)”

Gracz bono o cashbacku w LV Bet:

„Dla tych którzy tak jak ja lubią puścić taśmę na weekend polecam. Wiadomo zawsze jeden typ uwali to przynajmniej z cashback 5+ zwrot stawki.”

Pytania i odpowiedzi o cashback

Jaka jest maksymalna stawka zakładu z cashback?

Zazwyczaj nie ma określonej maksymalnej stawki na zakład bukmacherski z cashback. Każdorazowo przez skorzystaniem z cashback możesz to sprawdzić w warunkach promocji. Powinieneś jednak wiedzieć, że istnieją ograniczenia co do maksymalnej kwoty zwrotu objętej promocją cashback, która rzadko przekracza 100 zł. Wysokość tej kwoty również sprawdzisz w regulaminie cashback.

Czy cashback to to samo, co cash-out?

Nie, cash-out to opcja zakończenia kuponu przed czasem, która, poza minimalizacją ryzyka nie ma nic wspólnego z cashback.

Jak uzyskać zwrot cashback?

To bardzo proste. Najpierw wybierz bukmachera oferującego cashback. Następnie postaw zakład spełniający określone w regulaminie warunki cashback. Jeśli nie będziesz miał szczęścia -  otrzymasz zwrot cashback.

Czy otrzymam cashback, jeśli wygram zakład?

Nie, cashback bukmacher dotyczy tylko sytuacji, w których zakład bukmacherski spełniający warunki promocji okaże się przegrany. Cashback daje graczom drugą szansę w sytuacji, gdy za pierwszym razem nie uda się poprawnie wytypować wszystkich zdarzeń na kuponie.


Oceń artykuł

Ocena: 4.8
Cashback bukmacherski
głosów: 48
Ranking TOP3 
kwiecień 2024
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.