Odpowiedź

Każdy wie, że zakłady bukmacherskie polegają na zakładaniu się z bukmacherem o wynik określonego zdarzenia/zdarzeń przed ich rozstrzygnięciem. Weryfikacja zakładu zasadniczo następuje po zakończeniu zdarzenia. Zasadniczo, ponieważ niektórzy bukmacherzy internetowi umożliwiają zamknięcie zakładu przed czasem, w ofertach nazywanych często cash out.

Każdy gracz zakładów bukmacherskich na pewno niejednokrotnie miał sytuację, w której obserwując przebieg meczu obawiał się, że zawodnik/drużyna na którą postawił ten mecz przegra i tym samym zepsuje kupon. Części graczom pewnie zdarzało się też postawić omyłkowy typ, lub już po postawieniu zakładu uzyskać wiedzę, którą gdyby mieli wcześniej, nie zdecydowaliby się postawić zakładu. Często dotyczy to sytuacji, w których trener przed meczem ogłasza rezerwowy skład albo nagle dowiadujemy się o kontuzji kluczowego gracza. W opisanych przypadkach chciałoby się wycofać kupon. I temu właśnie służy opcja cash out, czyli zamknięcia kuponu przed ostatecznym rozstrzygnięciem.

Nie wszyscy bukmacherzy internetowi mają w swojej ofercie opcję cash out. Zamknąć kupon przed czasem mogą gracze bukmacherów Fortuna, LV Bet, BETFAN, STS, forBET i PZBuk po spełnieniu określonych warunków, które mogą się różnić u poszczególnych bukmacherów internetowych:

Early cash-out w Fortunie

jest możliwy na zakłady akumulowane z oferty przedmeczowej, jak i live. Na takim kuponie nie może być przegranego spotkania oraz co najmniej jedno spotkanie wygrane, a wszystkie pozostałe nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia muszą być dostępne w ofercie Fortuna.

Cash-out w LV Bet

jest możliwy zarówno dla zakładów pojedynczych jak i wielokrotnych i dotyczy zarówno zdarzeń z oferty przedmeczowej, jak i live. Na kuponie nie może być zdarzenia ze statusem "przegrany" i musi być co najmniej jedno nierozstrzygnięte zdarzenie.

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_600x350

Cashout w BETFAN

dostępny dla kuponów SOLO i AKO zagranych z oferty przedmeczowej, na żywo oraz mieszanych. Żadne ze zdarzeń na kuponie nie może być przegrane a nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia muszą znajdować się w ofercie przedmeczowej lub LIVE bukmachera. Opcja Cashout jest aktywna tylko w przypadku, gdy przewidywana wygrana jest większa niż stawka kuponu, jednak nie większa niż 2279,99 zł (maksymalna kwota możliwa do wypłaty). Usługa nie jest dostępna dla zakładów systemowych i kuponów zagranych za środki bonusowe.

Cashout w STS

można zrealizować po kliknięciu w "WYPŁAĆ TERAZ". Możliwy jest dla kuponów SOLO oraz AKO, natomiast niedostępny dla kuponów MAXIKOMBI i z opcją "Bezpieczny zakład". Z cashout w STS można skorzystać, kiedy na kuponie nie ma przegranego meczu a wszystkie pozostałe zdarzenia nie zostały jeszcze rozpoczęte (w przypadku kuponu zagranego na ofertę przedmeczową).

Cash-out w forBET

możliwy jest obecnie tylko z wersji mobilnej strony i aplikacji mobilnej bukmachera. Dostępny jest dla zakładów AKO i SOLO zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Natomiast nie jest dostępny dla zakładów systemowych i zagranych za środki bonusowe. Skorzystanie z cash-out możliwe jest dla wybranych zdarzeń z różnych dyscyplin, a jego dostępność uzależniona jest przede wszystkim od aktualnych kursów (przewidywana wygrana nie może być niższa niż stawka kuponu), a także od zdarzeń na kuponie, z których żadne nie może być rozstrzygnięte jako przegrane.

Cash-out w PZBuk

dostępny jest dla zakładów pojedynczych i wielokrotnych z wyłączeniem wszystkich innych rodzajów kuponów, a więc także wielokrotnych granych z zakładki zakładów systemowych. Możliwy jest zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Opcja cash-out nie jest dostępna w darmowym zakładzie oraz zakłady z wykorzystaniem tej opcji nie wliczają się do obrotu bonusem.

Pamiętaj, że ostatecznie to bukmacher decyduje czy zaproponować graczowi opcję cash-out oraz że wypłata niższa niż stawka zakładu nigdy nie będzie możliwa. Pamiętaj również, że decyzji o skorzystaniu z opcji cash-out nie można cofnąć.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.6
Jaki bukmacher ma cash out?
głosów: 47
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.