Odpowiedź

Poszukujesz bukmachera z najlepszym bonusem powitalnym? Odpowiedź znajdziesz tutaj. Niezależnie od tego czy dla ciebie najlepszy bonus oznacza najwyższy bonus, czy też może bonus najłatwiejszy do zdobycia. Wypłacenie wyższego bonusu często może okazać się trudniejsze, niż bonusu o niższej wartości. A to wszystko przez warunki obrotu, co wzięliśmy pod uwagę w poniższym zestawieniu.

Obecnie oferta promocji powitalnych to dla prawdziwych łowców bonusów nie lada gratka. Bukmacherzy internetowi konkurują między sobą, a najlepszy w tej konkurencji zyskuje więcej klientów. Na sprawę trzeba jednak patrzeć realnie: każda kwota wypłacona w ramach oferty bonusowej to dla bukmachera strata. Dlatego bukmacherzy internetowi uzależniają wypłacenie środków bonusowych od spełnienia określonych warunków, co nieco komplikuje sprawę przy wskazaniu, który bonus bukmacherski jest najlepszy.

Na początek weźmy pod uwagę kwoty bonusów powitalnych. Poniższe zestawienie to lista bonusów powitalnych od najwyższej do najniższej kwoty możliwej do zdobycia.

  1. LV Bet: bonus do 1500 zł + 20 zł freebet 
  2. forBET: bonus do 1200 zł
  3. Fortuna: bonus do 1000 zł + 100 zł cashback + 20 zł freebet w punktach FKP
  4. Totolotek: bonus do 1000 zł + 20 zł freebet
  5. PZ Buk: bonus do 300 zł

Rzut okiem na powyższą listę pozwala ocenić, że najlepszy bonus biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie kwotę możliwą do zdobycia oferuje bukmacher internetowy LV Bet. Najniższy bonus oferuje PZ Buk, jednak warto dodać, że jest to jednocześnie najwyższy asymetryczny bonus na rynku - stanowi 150% kwoty depozytu.

No dobra, ale jak to się ma do warunków obrotu, czyli faktycznej możliwości jego wypłaty? By odpowiedzieć na to pytanie przygotowaliśmy drugie zestawienie, tym razem biorąc pod uwagę trudność uzyskania bonusu. Naszym zdaniem lista bonusów powitalnych od najłatwiejszego do najtrudniejszego do zdobycia wygląda tak:

  1. Fortuna: bonus o równowartości pierwszej wpłaty zostanie wypłacony po zagraniu zakładów o łącznej sumie równej czterokrotności pierwszej wpłaty w ciągu 30 dni od dokonania depozytu. Do obrotu zaliczane są wyłącznie kupony z minimum 4 zdarzeniami i kursem 1.90. Cashback i freebet nie wymagają obrotu. Wszystkie środki bonusowe nie podlegają bezpośredniej wypłacie (wymagane jest zagranie przynajmniej jednego zakładu bez żadnych dodatkowych warunków).
  2. forBET: bonus powitalny wypłacany jest od trzech pierwszych depozytów. Od pierwszego 100%, od drugiego 75%, od trzeciego 50% wartości depozytu, każdy do kwoty 400 zł. Aby środki pojawiły się na koncie bonusowym należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem dowolną liczbą kuponów po całkowitym kursie minimalnym 2.0. Po przyznaniu środków bonusowych należy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem kuponami z co najmniej 3 zdarzeniami, każde po kursie 1.30 w ciągu 30 dni od aktywacji bonusu.
  3. PZ Buk: bonus przyznawany jest od od depozytu i wynosi 150% wpłaty. Bonus wymaga obrotu czterokrotnościsumy wpłaty i depozytu zakładami wielokrotnymi o kursie minimum 2.0w ciągu 60 dni od dnia przyznania depozytu
  4. LV Bet: bonus powitalny wypłacany jest od pierwszego i drugiego depozytu. Za każdym razem jest to kwota równa 1% depozytu, za którą gracz może zagrać kupon, którego kurs mnożony jest razy 100 (w przypadku pierwszego depozytu) i razy 50 (w przypadku drugiego depozytu) w ciągu 30 dni od przyznania bonusu. Każdy kupon musi być zagrany po kursie minimum 2.50, a każde zdarzenie na tych kuponach nie może mieć mniejszego kursu niż 1.25. Kwota depozytu, od której został przyznany bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0, przy czym jeśli są to zakłady kombi, to przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs minimum 1.50. Wygrana z freebetu podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0 wyłącznie na zakłady, w których możliwe są 3 rozstrzygnięcia (wygrana, przegrana, remis), przy czym jeśli na kuponie znajduje się więcej niż jedno zdarzenie, minimalny kurs jednego z nich musi wynosić przynajmniej 1.50.
  5. Totolotek: bonus od depozytu o równowartości pierwszego depozytu przypisywany jest automatycznie do konta gracza. Aby wypłacić bonus należy najpierw trzykrotnie obrócić kwotę równą sumie pierwszego depozytu i otrzymanego bonusu. Do obrotu liczą się tylko kupony, które posiadają minimum jedno zdarzenie o kursie co najmniej 2.0. Freebet wymaga trzykrotnego obrotu kuponami na których również minimum jedno zdarzenie z kursem co najmniej 2.0.

W tym zestawieniu najlepiej wypada bukmacher Fortuna z uwagi na najkorzystniejsze warunki obrotu bonusu do 100% pierwszej wpłaty i brak wymogu obrotu bonusu cashback lub freebet, a także braku wymogu spełnienia specjalncych warunków ich uzyskania (freebet za punkty FKP przyznawany jest za sam fakt pełnej rejestracji). Drugie miejsce zajmuje PZBuk z uwagi na dosyć proste warunki uwolnienia bonusu i brak wymogu obrotu wygranej. O średnim stopniu trudności jest realizacja bonusu oferowanego przez forBET, ale na pewno minusem jest najwyższa spośród wszystkich bukmacherów kwota, jaką należy wpłacić, by uzyskać maksymalny bonus. LV Bet, który oferuje najwyższą kwotę bonusu tutaj zyskuje czwarte miejsce. Ten bukmacher ma najbardziej skomplikowane warunki bonusu. Największym minusem tego bonusu jest tylko jedna szansa na wykorzystanie bonusu od pierwszego i drugiego depozytu przy jednoczesnej blokadzie wpłaconych środków (wymagany obrót). Plusem natomiast jest mnożnik, który powoduje, że kupon otrzymuje niebotycznie wysoki kurs i w przypadku wygranej, gracz może przyznać, że to na prawdę się opłaca. Ostatnie miejsce zajmuje bukmacher Totolotek, który co prawda nie ma warunku czasu w jakim musi zostać wykonany obrót, ale do tego obrotu zalicza tylko zakłady z najniższym prawdopodobieństwem wygranej (kurs jednego zdarzenia minimum 2.0) z ofert bonusowych wszystkich bukmacherów.

Biorąc pod uwagę wysokość bonusu oraz stopień trudności jego wypłaty bukmacherem oferującym najlepszy bonus powitalny jest według nas Fortuna.

Pozostałe bonusy najlepszych bukmacherów możesz szybko przejrzeć korzystając z naszej porównywarki.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.9
Jaki bukmacher ma najlepszy bonus?
głosów: 29
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.