Odpowiedź

Skrill to portfel elektroniczny umożliwiający błyskawiczne płatności za zakup towarów i usług w internecie. Niektórzy bukmacherzy w Polsce akceptują wpłaty na konto gracza za pomocą Skrill.

Dla części graczy błyskawiczne płatności mają ogromne znaczenie, szczególnie w sytuacjach chęci zagrania zakładu na żywo, czy zagrania surebeta przy dynamicznie zmieniających się kursach u bukmachera. Niektórzy jako alternatywę dla płatności Paysafecard i BLIK wybierają Skrill. Ten kanał płatności umożiwia wysyłanie płatności w dowolnym miejscu i czasie za pomocą adres e-mail oraz hasła. Do płatności Skrill można użyć środków przedpaconych (np. za pośrednictwem przelewu bankowego) lub zapisanych kart, a przy sparowaniu konta Skrill z kontem u sprzedawcy może się to odbywać bez logowania - jednym kliknięciem przy użyciu usługi Skrill 1-Tap. Co najważniejsze, przy płatnościach nie są pobierane żadne prowizje. Ponadto Skrill umożliwia niskoprowizyjne wysyłanie płatności pomiędzy kontami (np. do rodziny za granicę), a także zamówienie karty przedpłaconej, którą można używać na całym świecie z korzystnym przelicznikiem walut.

Bukmacherzy akceptujący Skrill

Bukmacherami w Polsce, którzy obecnie umożliwiają dokonywanie depozytów za pomocą Skrill to: Fortuna, LV Bet, Totolotek. Aby wpłacić środki należy w zakładce płatności po zalogowaniu wybrać metodę Srill.

Wszystkie metody płatności dostępne u bukmacherów możesz sprawdzić i porównać w naszej porównywarce najlepszych bukmacherów.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.7
Jaki bukmacher akceptuje Skrill?
głosów: 32
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 152 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 100 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 200 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów