Odpowiedź

Szukasz kodu promocyjnego Fortuny? Kod widoczny jest obok. Natomiast poniższej przeczytasz co daje kod, jak go wykorzystać i jakie są warunki jego realizacji.

Kto nie lubi korzystać z kodów promocyjnych kiedy sklep bądź usługodawca daje taką możliwość. W przypadku Fortuny kod wpisuje się podczas wypełniania pól w formularzu rejestracji wypełniając rubrykę „Kod promocyjny”.

Kod promocyjny w Fortunie jest więc ofertą powitalną dla nowych klientów. To nie wszystko. Po zaznaczeniu „chcę otrzymać bonus powitalny” w formularzu rejestracyjnym można skorzystać z dodatkowego bonusu na start o równowartości kwoty pierwszego depozytu do 400 zł, który zostanie wypłacony po dokonaniu 4-krotnego obrotu kwoty pierwszego depozytu kuponami z co najmniej czterema zdarzeniami i kursem minimum 1.90.

Dodatkowo bukmacher oferuje zakład bez ryzyka do 100 zł (zwrot w przypadku przegranej). Nasz kod promocyjny uprawnia do skorzystania z freebetu w wysokości 20 zł jako alternatywy dla zakładu bez ryzyka. Freebet nie wymaga dokonania depozytu, ani nie wymaga obrotu. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie go w zakładach, a nie bezpośrednia wypłata na konto bankowe.

Kod promocyjny Fortuna mogą wykorzystać również gracze, którzy zakładają konto tymczasowe bez weryfikacji

Pod względem warunków obrotu Fortuna daje najlepszy bonus powitalny. Sprawdź i porównaj wszystkie bonusy pozostałych najlepszych bukmacherów.

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki kod promocyjny Fortuna?
głosów: 38
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.