Odpowiedź

Freebet to rodzaj bonusa bukmacherskiego, uprawniający do zawarcia zakładu za realne pieniądze. Freebety cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród bukmacherów, jak i potencjalnych graczy. Tym pierwszym pozwalają na zaprezentowanie, a drugim na zapoznanie się z ofertą bukmachera.

Po rejestracji u bukmachera nie trzeba od razu dokonywać wpłaty, by móc zagrać za realne pieniądze. Niektórzy bukmacherzy oferują freebety jako element bonusu powitalnego. A gdyby tak ograć bukmachera bez dokonywania depozytu? Freebety to realne pieniądze, które po zagraniu zakładu i obrocie można wypłacić na swoje konto bankowe.

Jak otrzymać freebet bez depozytu? Na naszej stronie znajdziesz specjalne kody bonusowe, uprawniające do otrzymania freebetu. Aby freebet został aktywowany na koncie gracza należy podczas rejestracji w polu „Kod promocyjny” lub podobnym wpisać kod na freebet z naszej strony.

Jaki bukmacher daje freebet? Nie szukaj dłużaj. Na naszej stronie sprawdzisz zawsze aktualne freebety od najlepszych bukmacherów internetowych.

Bukmacherzy, którzy oferują freebet bez depozytu to:

  1. Fortuna
  2. LV Bet
  3. Totolotek

Freebet Fortuny można uzyskać za 2800 FKP, które otrzymuje każdy gracz po ukończeniu pełnej rejestracji. Freebet nie podlega bezpośredniej wypłacie na konto bankowe. Jedynym warunkiem jest po prostu postawienie za niego zakładu.

Aby móc wypłacić freebet z LV Bet trzeba dokonać dwukrotnego obrotu kwotą freebetu po kursie minimum 2.0 każdy kupon zawierający wyłącznie zakłady 3-drogowe (zakłady z podpórką nie wliczają się do obrotu). Jeśli kupon zawiera więcej niż jedno zdarzenie, przynajmniej jedno z nich musi mieć kurs minimum 1.50.

Freebet w Totolotku wymaga trzykrotnego obrotu, a na każdym kuponie musi znajdować się zdarzenie z kursem minimum 2.0.

Interesują cię bonusy i promocje? Porównaj oferty bonusowe w naszej porównywarce bukmacherów oraz sprawdź odpowiedzi na inne pytania o promocje i bonusy bukmacherskie. Dokładamy wszelkich starań by być na bieżąco ze wszystki ofertami promocyjnymi i bonusami, w tym freebetami najlepszych bukmacherów internetowych. Dodaj naszą stronę do zakładek i sprawdzaj regularnie informacje o najnowszych promocjach bukmacherów w Polsce.

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher oferuje freebet?
głosów: 30
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.