Bukmacher

w skrócie

Tym, co wyróżnia bukmachera ETOTO jest najszersza spośród wszystkich bukmacherów internetowych oferta bonusów i promocji stałych, jak i cyklicznych związanych z bieżącymi wydarzeniami sportowymi.

Oceń bukmachera

4.7
ETOTO
głosów: 496
Opinie:

O firmie

Marka ETOTO na rynku zakładów w Polsce jest znana od 2011 roku. Jej operatorem jest polska spółka E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Bukmacher posiada sieć naziemnych punktów przyjmowania zakładów w kilku miastach, prowadzi także działalność w internecie. Na ten moment spółka nie jest związana stałą umową sponsoringową z rozgrywkami czy zespołami sportowymi.

Dane firmy

"E-TOTO ZAKŁADY BUKMACHERSKIE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

adres siedziby:
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2010-11-17
Numer KRS: 0000370248
kapitał zakładowy: 2.006.000 zł

Marka: ETOTO

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 wydane 8 listopada 2014 r.

Oferta bukmachera: ETOTO

Możliwość uczestnictwa

Zakłady organizowane przez ETOTO dostępne są pod adresem etoto.pl Mogą uczestniczyć wyłącznie zarejestrowani gracze. Klientami bukmachera mogą być wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier. Każdy gracz ETOTO ma możliwość skorzystania z promocji i bonusów oferowanych przez tego bukmachera.

Podatek od gry

0-12%*

Średnia marża

4.98%*
*im mniej tym lepiej* przedział oznacza ofertę promocyjną

Oferta

 • Zakłady na żywo
 • Zakłady VIDEO live
 • Zakłady e-Sport (gry komputerowe)
 • Wirtualne sporty
 • Handicapy azjatyckie
 • Zamknięcie kuponu przed czasem
 • Statystyki przedmeczowe
 • Konto tymczasowe (bez weryfikacji)
 • Wsparcie online
 • Szybkie wypłaty

Formy płatności

 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa
 • Karta płatnicza
 • DotPay
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • BLIK

Limity

Minimalny depozyt:
1 zł
Minimalna stawka:
1 zł
Minimalna wypłata:
0,01 zł
Maksymalna wygrana:
500 000 zł
Maksymalnie zdarzeń na kuponie:
20

ETOTO wyróżnia się szeroką ofertą zakładów na różne dyscypliny sportowe. Również w ramach konkretnych zdarzeń oferta zakładów dodatkowych jest bardzo bogata, brakuje w niej jednak handicapów azjatyckich. Bukmacher oferuje także zakłady specjalne dotyczące np. wydarzeń politycznych. W ETOTO znajdziemy też zakłady na żywo, w tym tzw. szybkie rynki, czyli np. następny punkt, wrzut z autu, rzut rożny i inne szybkie zagrywki. Niestety, na ten moment miłośnicy sportów wirtualnych nie znajdą takowych w ofercie tego bukmachera. Zawiedzeni będą także gracze stawiający zakłady systemowe - ETOTO obecnie nie oferuje takiej możliwości. W zestawieniu najlepszych bukmacherów internetowych pod względem średnich marż ETOTO nie wypada najlepiej. Najniższe marże (najlepsze kursy) bukmacher stosuje przy popularnych zdarzeniach z piłki nożnej, a w ramach tzw. meczu dnia, czyli jednego wybranego z całej oferty bukmachera w danym dniu marża wynosi tylko ok. 1,5%. ETOTO obsługiwane jest przez wszystkie popularne kanały płatności, dlatego poza tradycyjnym przelewem, czy płatnością kartą nie ma problemu dokonania depozytu BLIKiem, Paysafecard, przez portmonetkę internetową Skrill czy Neteller. Maksymalna możliwa wygrana wynosząca obecnie 500 000 zł jest jedną z najwyższych, jakie można uzyskać u polskich bukmacherów internetowych.


Nasza
ocena
oferty

8/10

ETOTO posiada jeden z wyższych bonusów powitalnych na rynku, w tym ceniony przez graczy freebet bez depozytu. Dodatkowo najszersza oferta bonusów i promocji dodatkowych, spośród których każdy gracz znajdzie coś dla siebie oraz promocje związanie z ważniejszymi wydarzeniami sportowymi - składają się na wysoką ocenę tego elementu oferty bukmachera.

Nasza
ocena
bonusów

9/10

Obsługa przez internet: ETOTO

Dostosowana
strona www
Aplikacja
Android
Aplikacja
iOS
Aplikacja
Windows Phone
Inne
udogodnienia

Serwis internetowy bukmachera ETOTO zaprojektowany został w odcieniach granatu, a biały kolor liter sprawia, że wszystkie treści są bardzo czytelne. W głównym menu znajdują się odnośniki do najważniejszych podstron serwisu. W lewej kolumnie umieszczono przegląd wydarzeń. Na samym jej szczycie znajduje się przydatna wyszukiwarka zdarzeń lub lig, poniżej znajdują się „Mecz dnia”, na który bukmacher oferuje najwyższe kursy oraz przegląd najpopularniejszych wydarzeń w bieżącej ofercie bukmachera. Przegląd całej oferty jest intuicyjny, wybór dyscypliny nie powoduje przeładowania strony a po wybraniu państwa rozgrywek wyświetla się oferta na wszystkie oferowane ligi. Kupon zakładu uaktywnia się w prawej kolumnie po wybraniu pierwszego zdarzenia. Niestety, nie jest on przypięty, ani nie ma możliwości jego przypięcia do szybkiego podglądu w razie potrzeby scrollowania w dół. W menu kuponu znajdują się zakładki pozwalające na przełączanie pomiędzy zakładem prostym, a zakładem akumulowanym. Wygląd podstrony z zakładami live został rozwiązany bardzo podobnie, z tą różnicą, że w prawej kolumnie nad kuponem widoczny jest match tracker, który dodatkowo można powiększyć. ETOTO posiada aplikację mobilną dostępną na urządzenia z systemami Android i iOS. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna, umożliwia szybkie dokonywanie wpłat i wypłat, skorzystanie z dedykowanych promocji i bonusów, a do samego logowania nie jest konieczne każdorazowe wpisywanie PINu - aplikacja umożliwia logowanie odciskiem palca.


Nasza
ocena
obsługi

8/10

Popularność bukmachera: ETOTO

ETOTO na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce działa już od kilku lat, pomimo tego, poza sponsoringiem kilku wydarzeń sportowych nie posiada stałego partnerstwa sponsoringowego z zespołami czy rozgrywkami. Bukmacher prowadzi działalność w punktach naziemnych, jednak ich liczba na terenie całego kraju nie przekracza dziesięciu punktów. Jedynym czynnikiem wpływającym na rozpoznawalność marki są kampanie reklamowe z udziałem znanych dziennikarzy sportowych wśród których można wymienić Mateusza Borka, Romana Kołtonia czy Michała Pola. 

Nasza
ocena
popularn.

7/10

Średnia ocena redakcji

8/10

Newsy: ETOTO

Wszystkie newsy: ETOTO

Opinie: ETOTO(11)

Ku Han
Ocena gracza
Jedyny plus i może najważniejszy to że jeden z najwyższych kursów można dostać u tego bukmachera. Natomiast bonus startowy słaby, ogólnie promo słabe można zlalezc lepsze
   Lucas
   Ocena gracza
   Najlepszy bukmacher ze wszystkich u których grałem
     ten typ
     Ocena gracza
     zapisałem się i tu moje zdziwienie że na mecz koszykówki kupon za 200 zeta wymagał zatwierdzenia. Co prawda zatwierdzili ale ze juz przy tak niskiej kwocie robią problemy czy to standard u ETOTO ?
       Mózg
       Ocena gracza
       Bonus zaksiegowany po kilku godzinach na koncie gracza, wyplata zlecona o godzinie dziesiątej, a kasa na koncie bankowym o godzinie piętnastej , support kompetentny. Minusem jest brak polskiego hokeja oraz kosza w ofercie ale może z czasem je wprowadzą. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony i polecam tego bukmachera internetowego.
       • bonus
       • szybkie wypłaty
       • dobre kursy
       • brak oferty na polski hokej
       David
       Ocena gracza
       Nie mam niemiłych niespodzianek z tym bukmacherem. Jak dotąd akceptują wszystko co chce. Najbardziej wymyślne bety.. Szybkie wypłaty, bonus na prostych zasadach aż dziw, że jeszcze .... nie zbankrutowali :D
       • nie odrzucają zakładów z powodu np. limitów
       • szybka wypłata na konto
       • proste zasady
       • na razie brak
       Pado
       Ocena gracza
       Bukmacher ETOTO, który obecny jest na runku od 9 lat NIE OFERUJE obecnie zakładów systemowych. Trochę słabo.
         Szwed
         Ocena gracza
         Dobry bukmacher dobre kursy, szeroka oferta. Na minus brak możliwości rozbijania zakładów na system przy tworzeniu kuponu z czym nie spotkałem się nigdzie indziej
           Bokser
           Ocena gracza
           Duży plus za to że zakłady przedmeczowe u tego bukmachera internetowego rozliczane są jeszcze przed zakończeniem meczu jak typ już okazał się wygrany oraz jak to u konkurencji bywa nie ma ciągłego blokowania zakładów na żywo i można spokojnie sobie grać. Szybko zatwierdzają zakłady
             qq
             Ocena gracza
             Jeśli chodzi o freebety rejestracyjne to masz dwa: jeden na wejście bez depozytu, drugi po iluś tam depozytach. poczytaj sobie na ich stronie
               stasz
               Ocena gracza
               czy ten bukmacher ma freebet bez depozytu?
                 Kazek
                 Ocena gracza
                 takiego bonusu coby w nieskończoność obracać to ja nie chcę

                   Rozkład ocen

                   Dodaj swoją opinię

                   _Robot
                   Dodaj plusy i minusy
                   Twoja ocena

                   Podsumowanie oferty: ETOTO

                   Ocena graczy
                   4.7
                   głosów: 496 - ZAGŁOSUJ
                   Opinie:

                   Bonus powitalny

                   Pozostałe bonusy

                    Szczegóły oferty

                    Formy płatności

                    • Przelew bankowy
                    • Karta kredytowa
                    • Karta płatnicza
                    • DotPay
                    • Przelewy24
                    • Skrill
                    • Neteller
                    • Paysafecard
                    • BLIK

                    Limity

                    Minimalny depozyt:
                    1 zł
                    Minimalna stawka:
                    1 zł
                    Minimalna wypłata:
                    0,01 zł
                    Maksymalna wygrana:
                    500 000 zł
                    Maksymalnie zdarzeń na kuponie:
                    20

                    Oferta

                    Podatek od gry:
                    0-12%*
                    Średnia marża:
                    4.98%*
                    *im mniej tym lepiej* przedział oznacza ofertę promocyjną
                    • Zakłady na żywo
                    • Zakłady VIDEO live
                    • Zakłady e-Sport (gry komputerowe)
                    • Wirtualne sporty
                    • Handicapy azjatyckie
                    • Zamknięcie kuponu przed czasem
                    • Statystyki przedmeczowe
                    • Konto tymczasowe (bez weryfikacji)
                    • Wsparcie online
                    • Szybkie wypłaty

                    Urządzenia mobilne

                    • Dostosowana strona www
                    • Aplikacja iOS
                    • Aplikacja Android

                    Podsumowanie

                    Tym, co wyróżnia bukmachera ETOTO jest najszersza spośród wszystkich bukmacherów internetowych oferta bonusów i promocji stałych, jak i cyklicznych związanych z bieżącymi wydarzeniami sportowymi.

                    Ocena redakcji

                    Ocena obsługi:
                    8/10
                    Ocena oferty:
                    8/10
                    Ocena bonusów:
                    9/10
                    Ocena popularności:
                    7/10

                    Porównywarka bukmacherów

                    Wybierz z jakimi innymi bukmacherami chcesz porównać bukmachera ETOTO:
                    JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.