Odpowiedź

Jeśli trafiłeś na tą stronę i poszukujesz odpowiedzi na pytanie o limit wygranych u bukmachera to znaczy, że należysz do jednego z dwóch typów graczy: albo stawiasz „tasiemce” z liczbą zdarzeń bliską maksymalnej, albo grasz za wysokie stawki.

Jeśli należysz do pierwszej grupy zwróć również uwagę na maksymalną możliwą liczbę zdarzeń na kuponie, która jest determinantą wysokości kursu kuponu, a więc i wysokości wygranej. Jeśli zaliczasz się do drugiej grupy graczy zwróć uwagę na maksymalną stawkę, za jaką możesz się założyć z bukmacherem, ponieważ jeżeli jest ona mocno zlimitowana to wysoki limit wygranej jest fikcją.

Obecnie największy limit zdarzeń na kuponie oraz największy limit możliwej wygranej oferuje bukmacher Fortuna i jednocześnie nie stosuje limitów stawki zakładu. Gracze grający u tego bukmachera mogą dodać 50 zdarzeń do jednego kuponu i uzyskać jednorazową wygraną wynoszącą aż 601 000 zł.

 Fortuna - uproszczona rejestracja 

Bukmacherem z największą możliwą liczbą zdarzeń na jednym kuponie jest STS. U tego bukmachera na jednej "taśmie" można umieścić aż 100 typów. Limit wygranej jest nieco niższy niż w Fortunie i wynosi 500 000 zł. Jest to drugi pod względem wysokości limit wygranych wśród polskich bukmacherów. Taki sam limit jednorazowej wygranej mają jeszcze bukmacherzy: ETOTO i BETFAN. Dla porządku dodamy, że maksymalna liczba zdarzeń na jednym kuponie w ETOTO wynosi 20, natomiast w BETFAN 30.

Betfan - bez podatku od gier

Jakie są limity u pozostałych bukmacherów sprawdzisz szybko w naszej porównywarce najlepszych bukmacherów.

 

Oceń odpowiedź

Ocena:3.9
Jaki bukmacher ma największy limit?
głosów: 47
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.