Odpowiedź

Half-time/full-time to zakład łączony pozwalający na obstawianie rezultatu połowy i końca meczu. Obejmuje podstawowy czas gry, dlatego ewentualna dogrywka i rzuty karne nie są brane pod uwagę przy jego rozliczaniu.

HT/FT to popularny zakład specjalny należący do kategorii zakładów podwójnych. Może być oferowany dla meczy, których czas podzielony jest na dwie połowy. Z tego powodu w tego typu zakładzie możliwych jest 9 wyników (wyjątkiem jest hokej na lodzie, w którym 3 tercje dają 27 możliwych wyników). Warianty rozstrzygnięć prezentuje poniższa tabela. HT/FT jest więc zakładem podwójnym, co oznacza, że aby był trafiony, trzeba poprawnie wytypować zarówno rezultat połowy, jak i końca meczu. W związku z mniejszym prawdopodobieństwem bukmacherzy na zakłady HT/FT udostępniają wyższe kursy.

typ
wynik połowy meczu
wynik końcowy meczu
1/1
gospodarze prowadzą

gospodarze wygrywają
1/x
gospodarze prowadzą
remis
1/2
gospodarze prowadzą
goście wygrywają
x/1
remis
gospodarze wygrywają
x/x
remis
remis
x/2
remis
goście wygrywają
2/1
goście prowadzą
gospodarze wygrywają
2/x
goście prowadzą
remis
2/2
goście prowadzą
goście wygrywają

HT/FT jest popularnym typem zakładu i obecnie udostępniają go wszyscy bukmacherzy internetowi. Występuje on pod różnymi nazwami, np. do przerwy/koniec meczu, wynik do przerwy/wynik końcowy, pierwsza połowa/spotkanie itp. Na pytanie jaki bukmacher najlepszy do obstawiania HT/FT nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdorazowo zależy to od kursów bukmacherów na dany typ zdarzenia.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.8
Jaki bukmacher do HT/FT?
głosów: 38
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.