Odpowiedź

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rejestracja u każdego bukmachera internetowego w Polsce wymaga podania szczegółowych danych osobowych, numeru rachunku bankowego, ustalenia limitów na grę a także weryfikacji przez bukmachera internetowego przesłanego skanu dowodu tożsamości. Szczególnie ten ostatni obowiązek znacznie wydłuża proces zakładania konta gracza. Jak założyć konto u bukmachera internetowego bez weryfikacji?

Masz na oku dobry typ, chcesz szybko postawić kupon, nie masz w pobliżu skanera lub po prostu chcesz zobaczyć na czym polegają zakłady u bukmachera internetowego i szukasz możliwości szybkiej rejestracji bez oczekiwania na weryfikację?

Bukmacher internetowy Fortuna umożliwia założenie tak zwanego konta tymczasowego. W tym przypadku do zawierania zakładów wystarczy podanie podstawowych danych rejestracyjnych, a sam proces trwa mniej niż minutę. Konto tymczasowe bez weryfikacji uprawnia do korzystania z całej oferty bukmachera internetowego, z bonusami i promocjami włącznie. Jedynymi ograniczeniami są:

  • - maksymalna kwota możliwa do wygrania z jednego kuponu wynosząca 2279,99 zł;
  • - kwota depozytu, który może wynosić maksymalnie 5000 zł;
  • - brak możliwości wypłaty środków na rachunek bankowy.

Konto tymczasowe w Fortunie aktywne jest przez okres 28 dni od daty jego założenia, a gracz w każdym momencie ma możliwość przesłania skanu dowodu tożsamości i uzupełnienia dodatkowych informacji, by konto tymczasowe przekształcić w pełnoprawne konto gracza.

Od lutego 2019 r. rejestrację bez weryfikacji umożliwia także bukmacher LV Bet. W tym przypadku przy zakładaniu konta tymczasowego podaje się tylko imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL, a zawieranie zakładów można zacząć już po kliknięciu w wysyłany na maila link potwierdzający rejestrację. Cały proces trwa minutę. Z konta tymczasowego w LV Bet można korzystać jak pełnoprawny gracz z wyjątkiem bonusu freebet, który zarezerwowany jest tylko dla klientów posiadających pełnoprawne konto gracza. Maksymalny limit zakładów dla graczy z kontem tymczasowym wynosi 5200 zł, a wypłat z konta gracza, podobnie jak u bukmachera Fortuna, można dokonywać po uzupełnieniu procesu rejestracji i przejściu na pełnoprawne konto gracza.​​​​

Listę bukmacherów, u których można założyć  konto gracza w Polsce znajdziesz w dziale bukmacherzy internetowi.

Oceń odpowiedź

Ocena:4
Jaki bukmacher bez weryfikacji?
głosów: 13

Opinie:

Ocena graczy

4.8
głosów: 68 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów