Odpowiedź

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rejestracja u każdego bukmachera internetowego w Polsce wymaga podania szczegółowych danych osobowych, numeru rachunku bankowego, ustalenia limitów na grę a także weryfikacji przez bukmachera internetowego przesłanego skanu dowodu tożsamości. Szczególnie ten ostatni obowiązek znacznie wydłuża proces zakładania konta gracza. Jak założyć konto u bukmachera internetowego bez weryfikacji?

Masz na oku dobry typ, chcesz szybko postawić kupon, nie masz w pobliżu skanera lub po prostu chcesz zobaczyć na czym polegają zakłady u bukmachera internetowego i szukasz możliwości szybkiej rejestracji bez oczekiwania na weryfikację?

 Fortuna bukmacher - uproszczona rejestracja 

Bukmacher internetowy Fortuna umożliwia założenie tak zwanego konta tymczasowego. W tym przypadku do zawierania zakładów wystarczy podanie podstawowych danych rejestracyjnych, a sam proces trwa mniej niż minutę. Konto tymczasowe bez weryfikacji uprawnia do korzystania z całej oferty bukmachera internetowego, z bonusami i promocjami włącznie. Jedynymi ograniczeniami są:

  • maksymalna kwota możliwa do wygrania z jednego kuponu wynosząca 2279,99 zł;
  • kwota depozytu, który może wynosić maksymalnie 5000 zł;
  • brak możliwości wypłaty środków na rachunek bankowy.

Konto tymczasowe w Fortunie aktywne jest przez okres 28 dni od daty jego założenia, a gracz w każdym momencie ma możliwość przesłania skanu dowodu tożsamości i uzupełnienia dodatkowych informacji, by konto tymczasowe przekształcić w pełnoprawne konto gracza.

Od lutego 2019 r. rejestrację bez weryfikacji umożliwia także bukmacher LV Bet. W tym przypadku przy zakładaniu konta tymczasowego podaje się tylko imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL, a zawieranie zakładów można zacząć już po kliknięciu w wysyłany na maila link potwierdzający rejestrację. Cały proces trwa minutę. Z konta tymczasowego w LV Bet można korzystać jak pełnoprawny gracz z wyjątkiem bonusu freebet, który zarezerwowany jest tylko dla klientów posiadających pełnoprawne konto gracza. Maksymalny limit zakładów dla graczy z kontem tymczasowym wynosi 5200 zł, a wypłat z konta gracza, podobnie jak u bukmachera Fortuna, można dokonywać po uzupełnieniu procesu rejestracji i przejściu na pełnoprawne konto gracza.

Również bukmacher STS umożliwia założenie Konta Tymczasowego w ramach tzw. Szybkiej Rejestracji, do której wystarczy podanie podstawowych danych osobowych. Różnica pomiędzy Kontem Tymczasowym a Kontem Stałym sprowadza się do limitu zawartych zakładów, który wynosi 5000 zł oraz braku możliwości wypłaty wygranych w przypadku tego pierwszego typu konta. Gracze, którzy aktywowali swoje konto mają również możliwość wzięcia udziału w dodatkowych promocjach, natomiast bonus rejestracyjny dostępny jest dla obu typów kont.

Jak zweryfikować dowód osobisty u bukmachera? Wyjaśnimy to na przykładzie bukmachera Fortuna, gdzie weryfikacja dowodu osobistego odbywa się po kliknięciu w przycisk "Zakończ rejestrację" widoczny w górnym menu po zalogowaniu. Po wybraniu weryfikacji dokumentu tożsamości otwiera się strona umożliwiająca załadowanie plików.

Weryfikacja dowodu osobistego u bukmachera

Aby poprawnie przejść proces weryfikacji należy przesłać wyraźny skan lub zdjęcie przodu i tyłu dowodu osobistego. Pliki mogą mieć maksymalnie 10 MB wielkości w jednym z formatów: .pdf, .jpeg/.jpg lub .tiff. Po poprawnym załadowaniu wyświetli się komunikat potwierdzający przesłanie plików. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na ręczną weryfikację przez pracownika, która zgodnie z regulaminem bukmachera internetowego może trwać do 72 godzin, jednak w praktyce proces ten może przebiegać znacznie krócej - nawet w ciągu kilku minut. O wyniku weryfikacji dowodu osobistego gracz zostaje poinformowany w wiadomości e-mail.

Potwierdzenie przyjęcia skanów/zdjęcia dowodu osobistego do weryfikacji


Listę bukmacherów, u których można założyć  konto gracza w Polsce znajdziesz w dziale bukmacherzy internetowi.

Oceń odpowiedź

Ocena:3.8
Jaki bukmacher bez weryfikacji?
głosów: 39
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.