Odpowiedź

Handicap azjatycki w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. Mimo to nie każdy bukmacher udostępnia kursy na ten typ handicapu. Jeśli szukasz bukmachera z azjanami to odpowiedź znajdziesz poniżej.

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_600x350

Handicap azjatycki pozwala na dodanie lub odjęcie od wyniku zdarzenia określoną liczbę goli. Niektóre handicapy azjatyckie mają swoje odpowiedniki  w regularnej ofercie bukmachera. O jakich handicapach azjatyckich mowa?

Handicap azjatycki 0

wyklucza wynik remisowy w rozstrzygnięciu zakładu (zakład bez remisu). Jeśli taki padnie, stawka zakładu jest zwracana.

Handicap azjatycki -0,5

daje takie samo rozstrzygnięcie zakładu jak typ na wygraną określonej drużyny.

Handicap azjatycki +0,5

to odpowiednik zakładu z podpórką dostępny w ofercie każdego bukmachera.

Handicap azjatycki -1,5

odejmuje od wyniku zdarzenia taką liczbę goli. Jeśli więc drużyna wygra dwoma lub więcej golami zakład jest wygrany. Zupełnie jak w standardowym handicapie -1, który oferują wszyscy bukmacherzy.

Handicap azjatycki +1,5

z kolei dodaje do wyniku zdarzenia 1,5 bramki. Jeśli więc drużyna z typu wygra, zremisuje lub przegra jednym golem zakład jest wygrany. Coś wam to przypomina? Dokładnie, chodzi o zwykły handicap +1.

Jeśli szukasz zakładów na któryś z powyższych handicapów azjatyckich, możesz sprawdzić ich odpowiedniki dostępne u każdego bukmachera internetowego. Natomiast pełną ofertę handicapów azjatyckich obecnie udostępnia tylko bukmacher LV Bet zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo. Chcesz wypróbować ofertę handicapów azjatyckich w LV BET?Możesz założyć konto gracza teraz.

LV_BET_PL_1500_KUBA_600x350

Oceń odpowiedź

Ocena:3.5
Jaki bukmacher ma handicapy azjatyckie?
głosów: 56
Opinie:
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ
Kod bonusowy

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.