Odpowiedź

Bukmacherzy internetowi oferują możliwość zawierania zakładów tylko zarejestrowanym użytkownikom. Rejestracja konta gracza jest warunkiem koniecznym, gdyż zgodnie z polskim prawem tylko osoby pełnoletnie mogą być klientami bukmacherów. Rejestracja wymaga podania szczegółowych danych, w tym załądowania w formularzu rejestracyjnym skanu bądź zdjęcia dowodu tożsamości do weryfikacji.

Co zrobić w sytuacji, gdy w danym momencie nie mamy technicznej możliwości wykonania skanu dowodu tożsamości lub przesłania zdjęcia z telefonu na komputer lub zwyczajnie nie mamy na to czasu, bo zdarzenie o które chcemy się założyć niedługo się rozpocznie? W takim przypadku jedyną możliwością jest rejestracja konta tymczasowego, które oferuje bukmacher Fortuna. Założenie takiego konta nie wymaga przesłania skanu dowodu w momencie rejestracji i ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych, a sam proces trwa chwilę. Skan dowodu i pozostałe dane można uzupełnić w ciągu kolejnych 28 dni, a do tego momentu korzystać z konta tymczasowego, prawie na takich samych zasadach jak ze zweryfikowanego konta. Konto tymczasowe w Fortunie uprawnia gracza do korzystania z promocji i bonusów i zawierania zakładów z całej oferty bukmachera. Natomiast do ograniczeń należą między innymi maksymalna kwota depozytu, która nie może przekroczyć 5000 zł oraz maksymalna kwota jednorazowej wygranej wynosząca 2279,99 zł.

Drugim bukmacherem, który nie wymaga skanu dowodu jest LV Bet, który od lutego 2019 r. udostępnia nowym klientom możliwość szybkiej rejestracji konta gracza. W tym przypadku gracz może korzystać z całej oferty bukmachera, w tym promocji i bonusów z wyjątkiem freebetu. Maksymalna możliwa wygrana dla graczy, którzy nie zweryfikowali konta za pomocą dowodu tożsamości wynosi 5200 zł i, podobnie jak u bukmachera Fortuna, do zlecenia wypłaty środków wymagane jest dokończenie rejestracji, możliwe w każdym momencie.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.5
Jaki bukmacher nie wymaga skanu dowodu?
głosów: 41
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.