Odpowiedź

Chcąc wypłacić wygraną w bukmacherskim punkcie naziemnym wystarczy okazać kupon kasjerowi i jeżeli tylko punkt dysponuje odpowiednią kwotą wygrana wypłacana jest od razu. W przypadku bukmacherów internetowych odbywa się to nieco inaczej.

U bukmachera internetowego każda wygrana wypłacana jest na saldo konta gracza bezpośrednio po rozliczeniu zakładu, jednak by fizycznie trafiła w nasze ręce musimy wpierw zlecić wypłatę środków z konta gracza na konto bankowe.

Zgodnie z polskim prawem wypłaty środków od bukmachera internetowego dokonywane są tylko i wyłącznie na rachunek właściciela konta gracza (te same dane) założonego w polskim banku. Aby dokonać wypłaty na rachunek bankowy w pierwszej kolejności trzeba złożyć dyspozycję wypłaty wybranej kwoty na koncie gracza. Zlecenia wypłat przez bukmacherów z reguły dokonywane są w dni robocze, a czas ich przetwarzania jest różny. Na przykład bukmacher Fortuna przyjął zasadę, że zlecenia złożone do godziny 12:00 w dniu roboczym wysyłane są tego samego dnia roboczego, a złożone po godzinie 12:00 już w kolejnym dniu roboczym. Wypłata środków od bukmachera forBET może trwać jeszcze dłużej, bo do 48 godzin w dni robocze.

Niektórzy gracze cenią sobie możliwość szybkiej wypłaty gotówki, choćby po to, by szybko móc przetransferować środki od jednego bukmachera do drugiego lub po prostu w razie takiej potrzeby. 

Który bukmacher umożliwia najszybsze wypłaty?

Bukmacherem internetowym, który jako pierwszy w Polsce udostępnił opcję szybkiej wypłaty z konta gracza na konto bankowe jest bukmacher LV Bet. Usługa Rapid Pay umożliwia szybką wypłatę na konta w bankach: mBank, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank oraz Idea Bank w maksymalnie 10 minut codziennie, przez cały rok (w dni robocze i święta) w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od szybkich wypłat. Chcesz przekonać się jak działają szybkie wypłaty w LV BET?Możesz założyć konto gracza teraz!

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_600x350

Kolejnym z bukmacherów internetowych realizujących szybkie wypłaty wygranych na konto bankowe jest bukmacher BETFAN. Bukmacher ten udostępnia najszybsze wypłaty 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 23:00 do największej  liczby kont bankowych w Polsce spośród wszystkich bukmacherów internetowych. Szybkie wypłaty realizowane są do ponad 97% kont i obejmują klientów banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Pekao SA, Millenium Bank, Alior Bank, Credit Agricole, BOŚ Bank, BNP Paribas, GetIN Bank, Eurobank, Bank Pocztowy, Idea Bank, Nest Bank, Volkswagen Bank, Toyota Bank. Szybkie wypłaty od BETFAN realizowane są do 15 minut od momentu zlecenia. Pierwsza wypłata z konta gracza może podlegać dodatkowej weryfikacji, przez co jej czas może się nieco wydłużyć.

Betfan - Pakiet Pudziana 3000zł

Innym z bukmacherów, w których są najszybsze wypłaty wypłaty na konto bankowe jest STS. Bukmacher ten szybkie, bezpieczne i bezproblemowe wypłaty realizuje poprzez własny system STSPay. Deklarowany czas wypłaty wynosi do maksymalnie 15 minut, a przelewy natychmiastowe realizowane są bez przerwy, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Usługa dostępna jest dla klientów banków: mBank, ING, PKO BP, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-mobile Usługi Bankowe, Get In Bank, Noble Bank, BNP Paribas. Za realizację szybkich płatności nie są pobierane żadne opłaty ani prowizje. Chcesz sprawdzić szybkie wypłaty STSPay?Możesz dokonać rejestracji teraz!

STS - 500 tys zł w loterii

Więcej odpowiedzi na pytania o wpłaty i wypłaty od bukmacherów, w tym szybkich płatności znajdziesz tutaj.

Oceń odpowiedź

Ocena:2.6
Jaki bukmacher ma szybkie wypłaty?
głosów: 58
Opinie:
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ
Kod bonusowy

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.