Odpowiedź

Chcąc wypłacić wygraną w bukmacherskim punkcie naziemnym wystarczy okazać kupon kasjerowi i jeżeli tylko punkt dysponuje odpowiednią kwotą wygrana wypłacana jest od razu. W przypadku bukmacherów internetowych odbywa się to nieco inaczej.

U bukmachera internetowego każda wygrana wypłacana jest na saldo konta gracza bezpośrednio po rozliczeniu zakładu, jednak by fizycznie trafiła w nasze ręce musimy wpierw zlecić wypłatę środków z konta gracza na konto bankowe.

Zgodnie z polskim prawem wypłaty środków od bukmachera internetowego dokonywane są tylko i wyłącznie na rachunek właściciela konta gracza (te same dane) założonego w polskim banku. Aby dokonać wypłaty na rachunek bankowy w pierwszej kolejności trzeba złożyć dyspozycję wypłaty wybranej kwoty na koncie gracza. Zlecenia wypłat przez bukmacherów z reguły dokonywane są w dni robocze, a czas ich przetwarzania jest różny. Na przykład bukmacher Fortuna przyjął zasadę, że zlecenia złożone do godziny 12:00 w dniu roboczym wysyłane są tego samego dnia roboczego, a złożone po godzinie 12:00 już w kolejnym dniu roboczym. Wypłata środków od bukmachera forBET może trwać jeszcze dłużej, bo do 48 godzin w dni robocze.

Niektórzy gracze cenią sobie możliwość szybkiej wypłaty gotówki, choćby po to, by szybko móc przetransferować środki od jednego bukmachera do drugiego lub po prostu w razie takiej potrzeby.

Jedynie bukmacher internetowy LV Bet udostępnia opcję szybkiej wypłaty z konta gracza. Usługa Rapid Pay umożliwia szybką wypłatę na konta w bankach: mBank, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank oraz Idea Bank w maksymalnie 10 minut codziennie, przez cały rok (w dni robocze i święta) w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy.

Więcej odpowiedzi na pytania o wpłaty i wypłaty od bukmacherów, w tym szybkich płatności znajdziesz tutaj.

Oceń odpowiedź

Ocena:3.3
Jaki bukmacher ma szybkie wypłaty?
głosów: 23

Opinie:

Ocena graczy

4.8
głosów: 196 - ZAGŁOSUJ

Kod bonusowy

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów