Odpowiedź

Jeśli trafiłeś na tą stronę to znaczy, że szukasz odpowiedzi na pytanie jaki jest legalny bukmacher w Polsce? Poniżej prezentujemy listę wszystkich firm bukmacherskich, które uzyskały zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce, a gra u nich jest legalna. 

Legalni bukmacherzy w Polsce

1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. oferująca zakłady bukmacherskie na stronie EFORTUNA.PL

2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

4. TOTOLOTEK S.A. oferująca zakłady bukmacherskie na stronie TOTOLOTEK.PL

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. oferująca zakłady bukmacherskie na stronie IFORBET.PL

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. oferująca zakłady bukmacherskie na stronie LVBET.PL

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o.

10. BEM Operations Limited działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o.

11. BetFan sp. z o.o.

12. Ewinner Sp. z o.o.

13. Typiko Sp. z o.o.

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

Bukmacherzy z powyższej listy mogą przyjmować rejestracje od graczy z Polski i obstawianie meczy u nich jest dozwolone, możesz więc to robić bez obaw o poniesienie negatywnych skutków prawnych (granie u nielegalnych bukmacherów zagrożone jest karą do 120 stawek dziennych grzywny). Legalny bukmacher spełnia restrykcyjne normy ochrony kapitału a także bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych graczy więc możesz grać bez obaw o bezpieczeństwo swoich środków i danych (ewentualnych roszczeń możesz dochodzić w polskich sądach). Poza tym tak samo, jak płacąc za bilet do kina, czy za paliwo na stacji benzynowej zmniejszasz bilionowy dług publiczny, bo legalni bukmacherzy odprowadzają podatki od stawek i od wygranych w Polsce. Obecnie podstawowa stawka od zakładu wynosi 12% (sprawdź, jak grać bez podatku) i dodatkowo 10% od wygranych powyżej 2180 zł.

Zwróć uwagę, że na tej stronie prezentujemy listę wszystkich podmiotów, którzy uzyskali zezwolenie na urządzanie i prowadzenie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce. Jednak spośród tych firm jeszcze nie wszystkie uruchomiły swoje serwisy internetowe. Informacje o ich starcie znajdziesz w naszych Newsach.

Którego legalnego bukmachera wybrać?

Teraz, wiedząc już, jacy to legalni bukmacherzy w Polsce, możesz wybrać jakiegoś dla siebie. Poznaj więcej informacji o poszczególnych legalnych bukmacherach. Sprawdź zestawienie w rankingu i porównywarce bukmacherów.


Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher legalny w Polsce?
głosów: 27
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.