Odpowiedź

BLIK umożliwia dokonywanie błyskawicznych płatności online z aplikacji mobilnych większości banków. Wystarczy przepisać kod z aplikacji, a następnie zatwierdzić w niej płatność.

Kto wyłapał surebeta lub chce postawić zakład na żywo, w którym, jak wiadomo, liczy się każda sekunda możliwość dokonania jak najszybszej wpłaty do konta gracza u bukmachera internetowego jest nieoceniona. Poza tym kto nie lubi wygody: zamiast żmudnie wypełniać pola danych do przelewu, lub nawet karty wystarczy wpisać sześć cyfr i gotowe. A w szczególności ten sposób dokonywania depozytów docenią gracze korzystający z aplikacji mobilnych bukmacherów.

Bukmacherzy akceptujący BLIK

Szybkie płatności BLIK-iem akceptują: Totolotek, LV Bet, Fortuna, forBET.

W przeglądarkach, z których korzystasz wchodząc na strony bukmacherów możesz dokonywać wpłat BLIKiem bez przepisywania kodu. Wystarczy podczas dokonywania płatności do bukmachera zaznaczyć w aplikacji opcję zapamiętywania przeglądarki. Możesz również zaznaczyć zapamiętanie bukmachera, do którego dokonujesz wpłaty i dokonywać kolejnych depozytów bez przepisywania kodu również w aplikacji mobilnej bukmachera. Usługa ta dostępna jest dla klientów banków: Millenium, Santander, ING, mBank i PKO BP.

Pozostałe metody doładowywania konta gracza sprawdzisz i porównasz w naszej porównywarce bukmacherów.

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher akceptuje BLIK?
głosów: 18
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.