Bukmacher

w skrócie

Nowy bukmacher z najprostszymi zasadamy na start i ofertą, która zadowoli graczy stawiających zakłady wielokrotne. Przyjazny layout strony i wyszukiwarka zdarzeń ułatwiają przeglądanie oferty.

Oceń bukmachera

4.5
PZBuk - opinie
głosów: 2

Opinie:

O firmie

Spółka Cherry Online jako bukmacher internetowy rozpoczęła działalność w 2018 roku. Obecnie przyjmuje zakłady wzajemne przez internet i nie posiada naziemnych punktów przyjmowania zakładów. W 2018 roku spółka zaangażowała się w sponsoring hokeja na lodzie w Polsce i w tym zakresie jest partnerem Reprezentacji Polski, Polskiej Hokej Ligi oraz Pucharu Polski.

Dane firmy

CHERRY ONLINE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

adres siedziby:
ul. Gedymina 30
04-120 Warszawa

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2017-05-15
Numer KRS: 0000678163
kapitał zakładowy: 2.000.000 zł

Marka: PZBuk

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr PS4.6831.26.2017 wydane 28 czerwca 2018 r.

Oferta bukmachera: PZBuk

Możliwość uczestnictwa

Zakłady bukmacherskie Cherry Online przyjmuje na stronie pzbuk.pl dla klientów, którzy założyli konto gracza. Bukmacher przjmuje rejestracje od osób pełnoletnich legitymujących się dowodem tożsamości i posiadających własny rachunek w Polsce. Graze PZBuk mają możliwość skorzystania z bonusów i promocji, jakie oferuje ten bukmacher internetowy.

Podatek od gry

12%*

Średnia marża

5.53%*
*im mniej tym lepiej* przedział oznacza ofertę promocyjną

Oferta

 • Zakłady na żywo
 • Zakłady VIDEO live
 • Zakłady e-Sport (gry komputerowe)
 • Wirtualne sporty
 • Handicapy azjatyckie
 • Zamknięcie kuponu przed czasem
 • Statystyki przedmeczowe
 • Konto tymczasowe (bez weryfikacji)
 • Wsparcie online
 • Szybkie wypłaty

Formy płatności

 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa
 • Karta płatnicza
 • DotPay
 • Paysafecard
 • BLIK

Limity

Minimalny depozyt:
22 zł
Minimalna stawka:
0.50 zł
Minimalna wypłata:
5 zł
Maksymalna wygrana:
zależna od rynku, określa system
Maksymalnie zdarzeń na kuponie:
15
PZBuk posiada szeroką ofertę zakładów na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Ponadto w ofercie tego bukmachera znaleźć można zkłady na niszowe sporty, takie jak Bandy, Hurling czy Netball. PZBuk przyjmuje również zakłady na e-sporty. Na ten moment bukmacher nie oferuje wirtualnych sportów, za to posiada bogatą ofertę zakładów na żywo. W porównaniu z innymi bukmacherami marże PZBuk na najczęściej obstawiane przez graczy rozgrywki nie należą do najniższych, jednak wygrane w zakładach wielokrotnych są każdorazowo zwiększane o określony procent już od dwóch zdarzeń na kuponie. PZBuk obsługuje wiele kanałów płatności, a za pośrednictwem operatora Dotpay możliwe jest bezprowizyjne dokonywanie depozytów kartą, BLIKiem oraz PINami Paysafecard. Minimalna kwota depozytu jest największa sporśród wszystkich bukmacherów i wynosi 22 zł. Bukmacher nie podaje kwoty maksymalnej możliwej wygranej. Jest ona zależna od obstawianych rynków i każdorazowo określana przez system.

Nasza
ocena
oferty

7/10
PZBuk posiada jeden z najłatwiejszych bonusów na start spośród wszystkich bukmacherów internetowych. Ale coś za coś: jest to jednocześnie jedna z najniższych ofert powitalnych na rynku. Graczom stawiającym „tasiemce” do gustu i do portfela przypadnie „Kombodoładowanie”, a wszystkim lubiącym programy lojalnościowe - Sklep Gracza, w którym można płacić punktami zbieranymi nawet za codzienne lgowanie. Niestety bukmacher nie może pochwalić się zbyt dużą aktywnością bonusową związaną z bieżącymi wydarzeniami sportowymi.

Nasza
ocena
bonusów

8/10

Obsługa przez internet: PZBuk

Dostosowana
strona www
Aplikacja
Android
Aplikacja
iOS
Aplikacja
Windows Phone
Inne
udogodnienia
Serwis PZBuk jest minimalistyczny, dzięki czemu nawet początkujący gracz intuicyjnie odnajdzie w ofercie bukmachera to, czego szuka. Grafika strony internetowej nie rozprasza, pozwala skupić się na tym co najważniejsze. W lewej kolumnie znajduje się praktyczna wyszukiwarka zdarzeń i lig. Poniżej znajduje się lista najczęsciej wybieranych rozgrywek, a jeszcze niżej rozwijana lista dyscyplin. Choć sam układ jest czytelny, to problematyczna jest konieczność scrollowania w dół po każdorazowym kliknięciu na wybór z listy do momentu, w którym wybierzemy szukane rozgrywki. Najważniejszy element serwisu, czyli kupon znajduje się w prawej kolumnie. Nie jest on przypięty, ani nie ma możliwości jego przypięcia co z kolei powoduje konieczność każdoracowego scrollowania w górę, gdy chcemy zobaczyć podgląd kuponu np. po dodaniu zdarzenia. Sprawę ułatwia możliwość wyboru rynków z menu zdarzenia (bez konieczności ich szukania). Jednorazowo można tworzyć tylko jeden kupon. Po ofercie zakładów na żywo, podobnie jak po całej stronie, można wygodnie nawigować. Ciekawie zostały umieszczone Match Tracker i statystyki, które znajdują się w prawej kolumnie odpowiednio nad i pod kuponem. Obie funkcjonalności można zwijać. Niepocieszeni będą gracze mobilni, gdyż na ten moment PZBuk nie oferuje aplikacji mobilnej. Strona bukmachera jest jednak przystosowana do korzystania na smartfonach i tabletach.

Nasza
ocena
obsługi

7/10

Popularność bukmachera: PZBuk

PZBuk to jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku. Aktualnie działa tylko w internecie, nie prowadzi sprzedaży w punktach naziemnych. Jeśli chodzi o jego działalność sponsoringową, to na pewno jego logotyp kojarzy się kibicom hokeja w Polsce poprzez sponsoring Reprezentacji, Polskiej Hokej Ligi i Pucharu Polski. Ponadto kursy bukmachera możemy na żywo oglądać podczas meczów transmitowanych na kanałach telewizji Eleven. Z uwagi na krótki staż na rynku na razie wystawiamy niską notę, która z pewnością wraz z kolejnymi działaniami marketingowymi i tym samym wzrostem popularności marki PZBuk z czasem będzie rosła.

Nasza
ocena
popularn.

6/10

Średnia ocena redakcji

7/10

Opinie: PZBuk(2)

Bodzio
Ocena gracza
Na ten moment tylko kombodoładowanie przekonuje mnie do gry w tym buku także jak mam zagrać zakład z kilkoma typami to porównuję i zazwyczaj wychodzi lepiej mimo słabszych kursów
   Lipcu
   Ocena gracza
   Widzę że jestem pierwszy. U tego buka jeszcze nie grałem ale chętnie sprawdzę ich ofertę powitalna. Wydaje się prosta
   • oferta dla nowych

    Rozkład ocen

    Dodaj swoją opinię

    _Robot
    Dodaj plusy i minusy
    Twoja ocena

    Wszystkie newsy: PZBuk

    Puchar Typera w PZBuk 15-02-2019 | Bukmacher: PZBuk

    Porównywarka bukmacherów

    Wybierz z jakimi innymi bukmacherami chcesz porównać bukmachera PZBuk: