Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Puchar Typera po raz kolejny w PZBuk

22-03-2019 | Bukmacher: PZBuk
Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej rozpoczęły się na dobre. Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski z cenną zdobyczą ustrzeloną przez Il Pistolero. Ty również masz ochotę ustrzelić jakąś zdobycz? Bukmacher PZBuk na kilka najbliższych dni proponuje rozgrywki Pucharu Typera.
To już druga edycja Pucharu Typera organizowanego przez PZBuk. Tym razem zasady są równie proste: w dniach 21-24 marca każdy gracz PZBuk bierze udział w wyścigu. Każda postawiona złotówka to jeden punkt, niezależnie od kursu kuponu i rozstrzygnięcia zakładu. W Pucharze wygrywa 10 najlepszych graczy. Do podziału jest 10 000 zł w postaci bonusów. Za pierwsze miejsce gracz otrzymuje bonus bez depozytu w wysokości 3000 zł. Drugie miejsce premiowane jest bonusem w wysokości 2000 zł. Z kolei 1500 zł bonusu trafi do gracza, który zajmie 3 miejsce. Gracze z miejsc 4-10 otrzymają po 500 zł bonusu.

Zasady wypłaty bonusu? Równie proste, jak zasady Pucharu, bowiem wystarczy tylko jednokrotny obrót w ciągu 30 dni od jego przyznania. Bez minimum kursowych.

Jesteś zainteresowany innymi promocjami bukmacherów na eliminacje ME? Przeczytaj nasz artykuł: Eliminacje do ME 2020 u bukmacherów.


Oceń wpis

Ocena:5
Puchar Typera po raz kolejny w PZBuk
głosów: 1

Komentarze

1089 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.