Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Start La Liga i Bundesligi u bukmacherów internetowych

16-08-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna

Po Premier League i Ligue 1 grę wznawiają kolejne europejskie ligi piłkarskie. W ten weekend po raz 89 w historii rozgrywki zainaugurują piłkarze La Liga, a po raz 57 zrobią to gracze Bundesligi. Czy w tej kampanii Real Madryt zmaże plamę na honorze po upokarzającym poprzednim sezonie, który zakończył z 19-punktową stratą do mistrza Hiszpanii - FC Barcelony? Czy w Bundeslidze w końcu znajdzie się zespół, który przerwie hegemonię Bayernu Monachium? Te i inne pytania pozostaną otwarte zapewne do ostatnich kolejek sezonu, a my już teraz sprawdzamy, co bukmacherzy internetowi przygotowali na pierwszą serię gier. Jeśli zamierzasz się założyć, możesz sprawdzić, jaki bukmacher przygotował akcję specjalną na start La Liga i Bundesligi!

Bukmacher forBET wszystkim swoim graczom oferuje grę bez podatku na zakłady zawarte na mecze pierwszej kolejki La Liga i Bundesligi. Kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia z oferty i mieć kurs minimum 1.50. Promocja obowiązuje w piątek w godzinach 18:00-20:30, w sobotę 14:00-20:00 i w niedzielę od 14:00 do 19:00.

Bukmacher Fortuna z kolei proponuję Europejską dokładkę czyli dodatkowe 20 zł w punktach FKP dla graczy, którzy w dniach 16-18.08 postawią kupon zawierający minimum 3 zdarzenia, w tym jedno z La Liga lub Bundesligi za co najmniej 20 zł, a zakład okaże się wygrany.

Oceń wpis

Ocena:5
Start La Liga i Bundesligi u bukmacherów internetowych
głosów: 1

Komentarze

1499 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.