Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

LV Bet sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec

24-07-2019 | Bukmacher: LV Bet

Bukmacher internetowy LV Bet po rocznej współpracy sponsorskiej z klubem Zagłębie Sosnowiec zawarł nową umowę na mocy której staje się sponsorem głównym drużyny ze Śląska. O szczegółach nowej współpracy i profitach dla graczy informujemy w tym artykule.

LV Bet sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec

Nowa umowa sponsorska pomiędzy bukmacherem a klubem będzie obowiązywała do końca sezonu 2022/23. Na jej mocy logotyp bukmachera będzie eksponowany na przodzie koszulek graczy Zagłębia, w internetowych kanałach komunikacji klubu oraz na Stadionie Ludowym w Sosnowcu na badach LED oraz nośnikach statycznych. 

Rafał Wójtowicz, prezes LV Bet Zakłady Bukmacherskie tak powiedział po podpisaniu umowy:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego zostajemy z Zagłębiem na dłużej. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i dla kibiców. Życzymy także drużynie z Sosnowca szybkiego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec również nie ukrywał zadowolenia z osiągniętego porozumienia:

Bardzo się cieszymy z kolejnej już umowy zawartej z LV BET i z faktu, że sponsor nie odwrócił się od nas w bardzo trudnej chwili, jaką jest niewątpliwie spadek z Ekstraklasy. Wierzę, że umowa będzie przynosiła satysfakcję obu stronom. Nie ukrywam, że tym większą im lepiej będziemy grać w piłkę. Dziękujemy bardzo i zrobimy wszystko, żeby szybko kursy na Zagłębie były bardzo niskie.

A co ta współpraca może oznaczać dla graczy? Posiadacze karnetów klubu z Zagłębia Dąbrowskiego mogą liczyć na specjalny bonus bez depozytu.

Oceń wpis

Ocena:5
LV Bet sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec
głosów: 1

Komentarze

1239 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.