Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Wysoka wygrana w Fortunie

25-07-2019 | Bukmacher: Fortuna

To, czym są zakłady akumulacyjne wyjaśniamy w artykule o Kuponie AKO. A o tym, jaką taki kupon może dać wygraną przekonał się ostatnio gracz najlepszego bukmachera internetowego Fortuna, który podjął się wyzwania w ramach Ekspert+ i poprawnie wytypował rozstrzygnięcia wszystkich ośmiu spotkań pierwszej kolejki polskiej Ekstraklasy. Stawiając zakład za 10 zł zgarnął wygraną w wysokości ponad 180 000 zł brutto!

Wygrany kupon AKO u bukmachera Fortuna z dnia 22.07.2019

To nie była łatwa do wytypowania kolejka Ekstraklasy. Dla graczy, którzy poprawnie przewidzieli wyniki wszystkich spotkań pierwszej kolejki nowego sezonu bukmacher Fortuna przygotował bonus wysokości 50 000 zł w ramach Ekspert+, o którym informowaliśmy w przeglądzie bukmacherów na start Ekstraklasy. Ostatecznie szczęśliwiec okazał się tylko jeden. Gracz dobrze założył, że żaden z gospodarzy pierwszej serii gier nie zgarnie trzech punktów, a stawka jego kuponu AKO zawierającego 8 typów pomnożona została 14 935,97 razy! Najwyższy kurs - 5.35 - zwycięzca uzyskał stawiając na triumf Pogoni Szczecin w meczu z Legią w Warszawie przy Łazienkowskiej. Po dodaniu bonusu w wysokości 50 000 zł i odliczeniu podatku od bukmachera gracz otrzymał "na rękę" 163 292 złote i 9 groszy. Ten przykład pokazuje, że choć prawdopodobieństwo trafienia zakładów akumulacyjnych jest tym mniejsze, im większa jest ilość zdarzeń na kuponie, to w przypadku poprawnego wytypowania kilku spotkań można cieszyć się imponującą wygraną. Gratulujemy! 

Oceń wpis

Ocena:5
Wysoka wygrana w Fortunie
głosów: 1

Komentarze

1412 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.