Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

ME U21: Hiszpania - Polska

22-06-2019 | Bukmacher: ETOTO, forBET, Fortuna, Totolotek

Drugi mecz polskiej młodzieżówki na mistrzostwach Europy również okazał się zwycięski i po tryumfie nad gospodarzami przyszedł czas na najtrudniejszy sprawdzian: starcie z młodzieżową reprezentacją Hiszpanii. Od losów tego meczu zależy ewentualny awans reprezentacji Polski do półfinałów rozgrywek. Nie oglądając się na przeciwników podopiecznym Czesława Michniewicza wystarczy remis, aby osiągnąć cel. Co zrobi polski Mourinho? Czy w starciu z mocnym rywalem wzorem The Special One postawi na grę w głębokiej defensywie? O tym przekonamy się już dzisiejszej nocy, a tymczasem sprawdzamy, co na dzisiejsze spotkanie przygotowali najlepsi bukmacherzy internetowi.

Bukmacher Totolotek proponuje AKO% bonus na dzisiejszy mecz Hiszpania - Polska, czyli 25% do 50 zł stawki zakładu na zdarzenia rozgrywane 22.06 w tym jedno dotyczące meczu Hiszpania - Polska i o kursie minimum 1,05 każde. Bonus podlega wykorzystaniu w ciągu 30 dni na zakłady z co najmniej jednym zdarzeniem o kursie minimum 1.50

Bukmacher forBET proponuje cashback za zakład singlowy zagrany przed meczem na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią za dokładnie 49 zł lub 99 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci 100% postawionej stawki w formie bonusu, który podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0, na których każde zdarzenie po kursie minimum 1.20 w ciągu 30 dni od dnia jego otrzymania.

Warto przypomnieć o promocjach na grę bez podatku, jakie na ME U21 przygotowali bukmacherzy Fortuna oraz ETOTO, o których informowaliśmy przy okazji meczu Włochy - Polska.

Oceń wpis

Ocena:4.9
ME U21: Hiszpania - Polska
głosów: 15

Komentarze

1302 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.