Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Lipiec w zakładach LIVE w Fortunie

02-07-2019 | Bukmacher: Fortuna

Obstawiasz mecze przez internet w zakładach na żywo? W miesiącu lipcu będzie ku temu sporo okazji, do których należą Wimbledon, kończące się rozgrywki Copa America, Pucharu Narodów Afryki i Mistrzostw Świata Kobiet w piłce nożnej oraz rozpoczynający się sezon Ekstraklasy a także eliminacje do europejskich pucharów. To oczywiście tylko część oferty zakładów na żywo, czyli w trakcie trwania spotkania. Jeśli zamierzasz zakładać się live z bukmacherem online możesz sprawdzić, co swoim graczom oferuje Fortuna.

Każdego dnia lipca do wygranych kuponów AKO zagranych w Fortunie na ofertę live zarówno porzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną zawierające co najmniej 3 zdarzenia bukmacher będzie dodawał 10%, co w dużej części pozwoli pokryć koszty podatku od gry. Promocja obowiązuje trzy razy dziennie w godzinach: 13:30-14:00, 15:30-16:00 i 20:30-21:00. Aby wziąć udział w promocji do kuponu spełniającego jej warunki należy dodać bonus kursowy, który będzie dostępny w ofercie live w zakładce „wszystko, jako pierwsza pozycja. W promocji biorą udział kupony o maksymalnej stawce 500 zł. W przypadku zakładów objętych promocją nie ma możliwości skorzystania z opcji cash out.

Oceń wpis

Ocena:5
Lipiec w zakładach LIVE w Fortunie
głosów: 14

Komentarze

1164 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.