Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Nowy sezon Ekstraklasy u bukmacherów internetowych

19-07-2019 | Bukmacher: ETOTO, forBET, Fortuna, LV Bet, PZBuk, STS, Totolotek

Od ostatniego gwizdka na stadionach rodzimej Ekstraklasy upłynęło 60 długich dni, ale to już koniec oczekiwania bowiem 19 lipca zawodnicy naszej kopanej powracają na ligowe stadiony. Nowy sezon, nowe zasady, nowe oczekiwania i... nowe oferty specjalne bukmacherów internetowych z okazji weekendów z Ekstraklasą. O wszystkich nowościach jak zawsze będziemy informować was w naszych newsach. Zaczynamy od przeglądu najlepszych bukmacherów i sprawdzamy, jaki bukmacher przygotował najlepszą ofertę na start sezonu 2019/20.

Początek nowego sezonu Ekstraklasy rodzi zawsze wiele pytań. Tym razem kibice zastanawiają się, czy Piast Gliwice po falstarcie w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i w Superpucharze Polski odzyska formę z końcówki ubiegłego sezonu, która zapewniła mu Mistrzostwo Polski? Z drugiej strony czy Legia Warszawa, która właśnie na rzecz Piasta straciła tytuł mistrzowski rozpocznie nowy sezon od zwycięstw w marszu po jego odzyskanie? I czy w końcu czekający na odniesienie sukcesu Lechia Gdańsk i Lech Poznań skutecznie włączą się do walki o trofea? Odpowiedzi na te i inne pytania o przebieg nowego sezonu Ekstraklasy nie zna nikt, natomiast pewne jest, że pojawi się w nim wiele nowych promocji i bonusów od najlepszych bukmacherów internetowych. Co przygotowali na start?

Bukmacher forBET dla wszystkich swoich graczy przygotował Ekstra Bonus w wysokości 50% wpłaty dokonanej 19.07. Warunkiem otrzymania bonusu jest jednokrotny obrót kwotą depozytu kuponem po kursie minimum 2.0. Z kolei aby wypłacić bonus trzeba dokonać jednokrotnego obrotu kwotą bonusu kuponem na którym każde zdarzenie będzie miało kurs minimum 2.0. Niezainteresowani promocją mogą skorzystać z promocji Twój weekend, w której do wygranych bukmacher dodaje koszty podatku od gry.

Bukmacher Fortuna na pierwszą kolejkę Ekstraklasy dla zwycięzców Ekspert+ przygotował dodatkowy bonus w wysokości 50 000 zł. Dodatkowo 10 zł w punktach FKP otrzyma każdy gracz, który postawi kupon za co najmniej 10 zł z minimum 3 zdarzeniami, w tym jedno związane z pierwszą kolejką Ekstraklasy, a kupon okaże się wygrany. W tym miejscu warto również przypomnieć o promocji Happy Hours obowiązującej w pierwszy dzień każdej kolejki Ekstraklasy, a w ramach której do wygranych wszystkich kuponów postawionych w szczęśliwych godzinach bukmacher dodaje 12%.

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy bukmacher STS dla wszystkich graczy, którzy założą konto w dniach 19-21.07 do oferty powitalnej dodaje zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Bukmacher LV Bet w dniach 19-22.07 oferuje bonus w wysokości 200 zł z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Dodatkowo wraz ze startem Ekstraklasy bukmacher ogłosił promocję Turniej Ekstraklasa w LV BET, w ramach której pięciu najlepszych typerów każdej kolejki Ekstraklasy otrzymuje bonus od 50 do 500 zł, a na zakończenie rozgrywek 16 najlepszych typerów otrzyma bonus w wysokości od 50 zł do 10 000 zł.

Bukmacher PZBuk dla wszystkich graczy, którzy w dniach 19-21.07 dokonają depozytu w kwocie minimum 200 zł proponuje jeden zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł.

Bukmacherzy Totolotek oraz ETOTO co prawda nie przygotowali dedykowanych promocji na dzień startu Ekstraklasy, jednak warto w tym miejscu przypomnieć o stałych bonusach obejmujących te rozgrywki. W przypadku Totolotka jest to promocja Gram Grubo, czy 14% do wygranych. Natomiast w ETOTO ciągle obowiązuje promocja Typuj Naszą, w ramach której bukmacher w każdy weekend przyznaje 50 zł za minimum jeden trafiony kupon AKO zaiwerający zdarzenia z polskich lig.

Oceń wpis

Ocena:5
Nowy sezon Ekstraklasy u bukmacherów internetowych
głosów: 1

Komentarze

1219 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.