F

Legalni bukmacherzy

Sprawdź oferty i opinie

Bukmacherzy internetowi w Polsce oferują zakłady bukmacherskie wyłącznie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Poniższa lista to wyłącznie legalni bukmacherzy internetowi. Któregokolwiek z nich wybierzesz możesz stawiać zakłady bez obaw o konsekwencje, jakie grożą za grę u niezarejestrowanych bukmacherów, a przede wszystkim bez obaw o swoje pieniądze.

Na poniższej liście umieszczone zostały podstawowe informacje na temat poszczególnych bukmacherów internetowych. Po kliknięciu w szczegóły poznasz więcej informacji na temat każdego z nich, w tym dane takie jak średnie marże bukmacherów internetowych, najważniejsze cechy, formy depozytów, limity stawek wygranych i zdarzeń na kuponie, szczegółowe opisy oferty, obsługi bukmacherów przez internet, aktualnych bonusów i promocji oferowanych na stronach bukmacherów internetowych, a także popularności. Ponadto znajdziesz tu oceny redakcji, a także oceny i komentarze innych graczy. Sprawdź również zestawienie w rankingu bukmacherów i porównywarce bukmacherów.

Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ

Podatek

0-12%*

Marża

4.70%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

9/10
Opinie:
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
Kod bonusowy
Bonus powitalny
... a z naszym kodem bonusowym
Do końca ważności kodu zostało: Bezterminowy

Podatek

0-12%*

Marża

5.34%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

8.5/10
Opinie:
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ
Kod bonusowy
Bonus powitalny
... a z naszym kodem bonusowym
Do końca ważności kodu zostało: Bezterminowy

Podatek

12%*

Marża

5.44%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

8.25/10
Opinie:
Ocena graczy
4.5
głosów: 84 - ZAGŁOSUJ
Bonus powitalny

Podatek

12%*

Marża

3.53%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

7.25/10
Opinie:
Ocena graczy
4.7
głosów: 496 - ZAGŁOSUJ

Podatek

0-12%*

Marża

4.98%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

8/10
Opinie:
Ocena graczy
4.5
głosów: 50 - ZAGŁOSUJ

Podatek

12%*

Marża

5.53%*
* im mniej tym lepiej

Średnia ocena redakcji

7.25/10
Opinie:

Ostatnie opinie o bukmacherach

Liczba dodanych opinii:182

Poznaj opinie innych graczy na temat bukmacherów internetowych. Przekonaj się o ich doświadczeniach z bukmacherami. Sprawdź, jakie według graczy są plusy, a jakie minusy bukmacherów internetowych. Jakie są zasady rozliczeń kuponów? Czy bukmacherzy limitują konta? Jakie są opinie na temat kursów bukmacherów? Za co bukmacherzy są lubiani bądź nielubiani? Takie i inne komentarze o bukmacherach możesz przeczytać klikając w szczegóły. Być może te informacje pomogą ci w wyborze odpowiedniego bukmachera dla siebie. A jeśli jesteś aktywnym graczem możesz wziąć udział w dyskusji wchodząc na podstronę tego bukmachera, o którym chcesz się wypowiedzieć.

Ocena gracza
Bonus powitalny pogmatwany strasznie ale brak podatku na kupony 3+ się ceni.
   Avatar
   Opinie innych graczy
   Ocena gracza
   Nie ma to jak starty dobry STS. Jakoś nie mogę się przestawić na inne wynalazki. Jeśli miałby się do czegoś doczepić to że nie mogę zagrać live i normalnej oferty na jednym kuponie!
     Avatar
     Opinie innych graczy
     Ocena gracza
     + za kalendarz adwentowy :D
       Avatar
       Opinie innych graczy

       Najnowsze newsy dotyczące Bukmacherów Internetowych

       W tym miejscu znajdziesz wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące bukmacherów internetowych. Dowiesz się o ważnych wydarzeniach u poszczególnych bukmacherów, a także takich, w których bukmacherzy biorą udział, nowych umowach sponsoringowych, wyróżnieniach, nowych bukmacherach internetowych w Polsce, istotnych zmianach w ofertach i regulaminach bukmacherów. Nie ominą cię także istotne informacje na temat akcji związanych z ważnymi zdarzeniami sportowymi. Nasze newsy to po prostu wszystkie aktualne wiadomości dotyczące branży bukmacherów internetowych w Polsce.


       Wszystkie newsy

       Bukmacherzy internetowi w Pytaniach i Odpowiedziach

       Szukasz szczegółowych informacji na temat bukmacherów internetowych? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące bukmacherów. Jak dokonać wyboru bukmachera, którzy bukmacherzy są legalni, czy można założyć konto u bukmachera bez weryfikacji, jakie są największe limity bukmacherów - odpowiedzi między innymi na te pytania przeczytasz klikając poniżej.


       Wszystkie pytania

       Jaki jest legalny bukmacher internetowy?

       • Legalny bukmacher internetowy to taki, który posiada zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Zezwolenie takie wydaje minister właściwy do spraw finansów publicznych po spełnieniu przez bukmachera szeregu określonych w przepisach prawa wymogów dotyczących m.in. bezpieczeństwa Twoich danych i
        pieniędzy.
       • Legalny bukmacher internetowy to taki, który płaci obowiązujące w Polsce podatki. Obecnie jest to 12% od stawki i 10% od wygranych powyżej 2180 zł.
       • Legalny bukmacher internetowy to taki, który może być sponsorem drużyn i turniejów piłkarskich w Polsce. Jeśli jesteś kibicem Legii Warszawa, Wisły Kraków, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Jagielloni Białystok, Śląska Wrocław to sponsor Twojego klubu jest legalnym bukmacherem. Jeśli w tej wyliczance nie ma Twojego klubu, a jego partnerem sponsoringowym jest jakaś firma bukmacherska - to także jest to legalny bukmacher. Niezarejestrowane w Polsce firmy nie mogą być sponsorami polskich drużyn i zdarzeń sportowych.
       • Legalni bukmacherzy internetowi to tacy, którzy znajdują się w powyższym zestawieniu. Przy każdym podajemy numer zezwolenia.

       Każdy bukmacher internetowy oferujący zakłady bukmacherskie w Polsce zgodnie z przepisami spełnia wymogi mające na celu ochronę graczy, ich danych osobowych oraz środków pieniężnych zgromadzonych na indywidualnym koncie gracza przed dostępem i ingerencją osób nieuprawnionych i posiada zatwierdzone:

       • dokumentację i adres www, pod którym urządza zakłady bukmacherskie
       • zasady weryfikacji pełnoletności graczy
       • ekspertyzę dowodów udziału w zakładach bukmacherskich, która jest potwierdzeniem ochrony przed dostępem i ingerencją osób trzecich
       • zasady przechowywania i ewidencjonowania kapitału zakładu

       Spełnienie powyższych wymogów będących warunkiem uzyskania zezwolenia przez bukmacherów internetowych daje gwarancję bezpieczeństwa danych i pieniędzy klientów. Gracze legalnych bukmacherów internetowych nie muszą obawiać się negatywnych skutków prawnych wynikających z łamania przepisów polskiego prawa, jakie mogą dotyczyć tych, którzy grają u nielegalnych bukmacherów internetowych.

       Porównywarka bukmacherów

       JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.