Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Nowy Totolotek

25-07-2019 | Bukmacher: Totolotek

Po zmianie właściciela bukmachera Totolotek, o której informowaliśmy w kwietniu tego roku zaszły spodziewane i zapowiadane zmiany dla graczy. Zmiany ostatecznie okazały się bardzo istotne dla graczy i to nie tylko w warstwie wizualnej, ale także w samej ofercie tego bukmachera internetowego. Co się zmieniło? Odpowiedź w tym artykule.

Po wejściu na stronę totolotek.pl na graczy czeka zupełnie nowa wersja serwisu internetowego, zupełnie inna od tej, do której już zdążyliśmy się przyzwyczaić i również zupełnie inna od klasycznego modelu charakterystycznego dla większości bukmacherów internetowych. Nie ma strony startowej, ani menu na górze strony z odnośnikami do najważniejszych działów serwisu, do którego teraz, aby się dostać, trzeba kliknąć przycisk "menu" znajdujący się na górze po lewej stronie. Odnośnik do zakładów live znajduje się teraz w lewym menu, gdzie również możemy wybrać odpowiednie rozgrywki. Sposób wyboru odbywa się klasycznie, czyli najpierw dyscyplina, potem kraj i liga, ale konieczność każdorazowego rozwijania każdej kolejnej listy generuje niepotrzebne dodatkowe kliknięcia. Sam wygląd oferty zakładów również mocno się zmienił. Czy na lepsze? Kwestia gustu i przyzwyczajenia. Na plus na pewno należy zaliczyć fakt, że kupon zakładów, który uaktywnia się po wyborze pierwszego typu jest zawsze przypięty po prawej stronie, przez co cały czas mamy do niego dostęp. Jednak nie dotyczy to wszystkich zakładów, bo możliwość wygenerowania kuponu do zagrania w punkcie (Toto Mix), a także zakładów Toto Liga i Toto Gol odbywa się na... starej wersji strony. Podobnie, jeśli chcemy uzyskać dostęp do historii naszych zakładów również musimy przełączać się pomiędzy wersjami strony. To, co zauważalne w warstwie wizualnej to również nowe logo bukmachera, które zostało opatrzone słoneczkiem charakterystycznym dla innych marek bukmacherskich z grupy Merkur Sportwetten GmbH - nowego właściciela Totolotka.

Jeśli chodzi o zmiany w ofercie to tutaj również na graczy czeka kilka pozytywnych zaskoczeń i niemiłych rozczarowań. Nowością jest zwiększenie liczby zdarzeń dostępnych w ofercie Live do, jak deklaruje bukmacher, 40 tysięcy miesięcznie, które dodatkowo można na jednym kuponie łączyć ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej. Nowością jest również opcja Cashout znana z ofert innych bukmacherów. Z oferty Totolotka zniknęły za to Virtuals, czyli zakłady na sporty wirtualne, które jednak, według zapowiedzi, mają wkrótce powrócić w nowej odsłonie. Niebawem Totolotek doczeka się również nowej wersji aplikacji na urządzenia mobilne. Zmiany dotknęły również program lojalnościowy Bet Club, w którym punkty za aktywność będzie już można wymieniać wyłącznie na środki na grę. Kwota podstawowego bonusu startowego nie uległa zmianie, ale usunięty został freebet bez depozytu. Warunki obrotu zostały złagodzone poprzez obniżenie kursu kuponów kwalifikujących się do obrotu z 2.0 na 1.9, ale jednocześnie wprowadzono dodatkowe obostrzenia. Nowością jest bonus Xtreme, w którym do wygranej kuponów AKO dodawany jest określony %, a jego wysokość uzależniona jest od liczby zdarzeń na kuponie. To rozwiązanie znamy choćby od bukmacherów PZBuk, czy LV Bet. Nie zastąpi ono jednak legendarnego, lubianego i docenianego Gram Grubo, który został usunięty z oferty bukmachera. I to jest chyba największa strata dla graczy w nowym wydaniu Totolotka.

Oceń wpis

Ocena:3.5
Nowy Totolotek
głosów: 2

Komentarze

1783 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.