Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Nowy właściciel bukmachera Totolotek

10-04-2019 | Bukmacher: Totolotek

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował dzisiaj na twitterze o wyrażeniu zgody na przejęcie Totolotek S.A., właściciela marki bukmacherskiej Totolotek przez Merkur Sportwetten GmbH. Co ta zmiana oznacza dla graczy?

Dotychczasowym właścicielem Totolotek S.A. była grecka spółka Intralot. Jak tłumaczy jej dyrektor finansowy, Andreas Chryssos, sprzedaż ma związek ze strategią wycofywania się z rynków niezwiązanych z kluczową działalnością grupy Intralot po to, by móc koncentrować się na rynkach strategicznych, takich jak USA.Merkur Sportwetten GmbH to niemiecka firma skupiająca działalność spółek w ramach Grupy Gauselmann w zakresie zakładów bukmacherskich w Niemczech, Austrii, Belgii i Danii. Działalność ta obejmuje rozwój własnej platformy do oferowania zakładów bukmacherskich, produkty w zakresie zakładów bukmacherskich online i offline i prowadzenie naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Grupa z siedzibą w Espelkamp została założona przez Paula Gauselmanna w 1957 roku. Markami zrzeszonymi w ramach grupy są m.in. niemiecki XTiP, austriacki Cashpoint i belgijski Betcenter.Jak deklarują przedstawiciele spółki, zmiana właściciela wiąże się przede wszystkim z pozyskaniem środków finansowych, doświadczenia i innowacyjnych rozwiązań do sprzedaży produktów bukmacherskich. Jest to więc zapowiedź nowej jakości u bukmachera Totolotek, a zmiany będziemy zapewne obserwować w kolejnych miesiącach. Mamy nadzieję, że będą one korzystne dla graczy i całej branży bukmacherskiej w Polsce, co przełoży się na pozytywne opinie graczy o Totolotku.

Oceń wpis

Ocena:4.7
Nowy właściciel bukmachera Totolotek
głosów: 10

Komentarze

1294 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.