Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Superpuchar Polski w Totolotku

13-07-2019 | Bukmacher: Totolotek

13 lipca na Stadionie Miejskim w Gliwicach rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski, w którym aktualny mistrz Polski - Piast Gliwice zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Polski - Lechią Gdańsk. Dla piłkarzy Piasta sobotnie spotkanie będzie przerywnikiem w walce o Ligę Mistrzów, a ich trener - Waldemar Fornalik nie ukrywa, że to zbliżający się rewanż z BATE Borysów jest dla niego priorytetem, dlatego mecz na krajowym podwórku kilku piłkarzy z podstawowego składu Gliwiczan rozpocznie na ławce rezerwowych. Z kolei dla Lechii Gdańsk mecz o Superpuchar jest pierwszym poważnym spotkaniem w tym sezonie, a trener Piotr Stokowiec zapowiada nie tylko walkę na całego o Puchar, ale także zaprezentowanie nowego, efektywnego stylu gry przez swoich podopiecznych. Smaczku temu spotkaniu nadaje fakt, że w ubiegłym sezonie przez osiemnaście kolejek Lechia Gdańsk była liderem Ekstraklasy, by na samym finiszu ustąpić miejsca Piastowi. Czy w tej sytuacji żądni rewanżu Lechici zdołają zdobyć swoje pierwsze trofeum w nowym sezonie? Jeśli zamierzasz założyć się z bukmacherem internetowym na ten mecz i szukasz najlepszego, możesz sprawdzić co przygotował Totolotek.

Każdy gracz bukmachera Totolotek, który w sobotę 13.07.2019 postawi kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami, w tym jednym dotyczącym meczu Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, każde o kursie minimum 1.05 otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 25% wniesionej stawki do 50 zł. Aby wypłacić bonus wystarczy w ciągu 30 dni od dnia jego przyznania postawić zakład z minimum jednym zdarzeniem o kursie 1.50.

Oceń wpis

Ocena:5
Superpuchar Polski w Totolotku
głosów: 1

Komentarze

1214 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.