Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Liga Narodów w Fortunie

28-06-2019 | Bukmacher: Fortuna

Przed nami ostatni weekend rozgrywek fazy grupowej siatkarskiej Ligi Narodów. Kto ostatecznie awansuje do "Final 6"? Jeśli macie swoje typy i zamierzacie się założyć możecie sprawdzić, co przygotowali najlepsi bukmacherzy internetowi.

Bukmacher Fortuna przygotował gwarantowany bonus w siatkarskiej Lidze Narodów. Aby go zdobyć wystarczy w dniach 28-30.06 postawić trzy zakłady na zdarzenia z oferty przedmeczowej o stawce minimum 10 zł zawierające przynajmniej jedno zdarzenie z Ligi Narodów mężczyzn. Gracze, którzy spełnią warunki promocji, niezależnie od rozstrzygnięć postawionych kuponów otrzymają 1400 punktów FKP, które odpowiadają 10 zł, do wykorzystania na zakłady online w Fortunie.

Oceń wpis

Ocena:5
Liga Narodów w Fortunie
głosów: 8

Komentarze

1224 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.