Odpowiedź

Pytasz jaki bukmacher wybrać? Zapewnie nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi, bo po prostu każdy może mieć odmienne zdanie. Ale zawsze możesz wyrobić swoje własne i w ten sposób samodzielnie dokonać wyboru właściwego bukmachera. Jak to zrobić? Najpierw pomyśl o tym co jest dla ciebie najważniejsze, czego oczekujesz od bukmachera, a później poszukaj informacji, który bukmacher spełni je w najwyższym stopniu. Na końcu możesz skonfrontować swój wybór z wyborem innych.
Poniżej prezentujemy przykładowe odpowiedzi na niektóre kryteria wyboru:

Chcę wybrać bukmachera z najwyższym bonusem powitalnym

Odpowiedź: Obecnie najwyższy bonus powitalny na rynku oferuje bukmacher LV BET. Więcej szczegółów poznasz w sekcji promocje i bonusy na podstronie tego bukmachera.

Chcę wybrać bukmachera z najwyższym limitem wygranych

Odpowiedź: Na ten moment najwyższy limit wygranych ma bukmacher Fortuna i wynosi on 601 000 zł.

Chcę wybrać bukmachera z najlepszymi kursami na Ekstraklasę

Odpowiedź: Analizując kursy na zdarzenia z kolejnych kolejek najwyższe kursy na mecze Ekstraklasy ma bukmacher Totolotek.

Chcę wybrać bukmachera z aplikacją mobilną

Odpowiedź: Obecnie większość bukmacherów udostępnia aplikację do obstawiania zakładów z urządzeń mobilnych. Należą do nich m.in. Fortuna, Totolotek, LV BET, forBET.

Chcę najpierw zobaczyć jak działa bukmacher internetowy a później dokonać wyboru 

Odpowiedź: Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji konta gracza bez weryfikacji, którą umożliwia Fortuna i zobaczyć jak działa bukmacher internetowy.

Chcę wybrać bukmachera który jest legalny w Polsce

Odpowiedź: Wszyscy bukmacherzy, o których informacje znajdziesz na naszej stronie posiadają aktualne zezwolenia na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Więcej przeczytasz tutaj: Jaki bukmacher jest legalny w Polsce?

Powyższe zagadnienia to nieliczne z tych, którymi kierują się gracze przy wyborze bukmachera. Najważniejsze informacje na temat poszczególnych bukmacherów zebrane i uporządkowane na jednej stronie znajdziesz w naszej porównywarce bukmacherów. Możesz też zajrzeć do TOP bukmacherów tworzonego przez graczy na podstawie średniej ocen, by przekonać się, jaki jest wybór innych graczy, a szczegółowe opinie przeczytasz na podstronach bukmacherów w naszym serwisie.

 

Oceń odpowiedź

Ocena:5
Jaki bukmacher wybrać?
głosów: 34
Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 152 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 100 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 200 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów