Odpowiedź

Jeśli szukasz bukmachera dla siebie możesz skorzystać z naszej porównywarki, w której określając własne preferencje dobierzesz bukmachera na początek. Naszym zdaniem bukmacher dla początkujących graczy powinien:

Bukmacher na początek: prosty w obsłudze

Intuicyjna obsługa, łatwość zawierania zakładów, prosta szata graficzna, przejrzysty layout to cechy bukmachera odpowiednie dla początkujących graczy. Naszym zdaniem spełniającym je wszystkie jest bukmacher forBET, który posiada bardzo przyjazną stronę internetową. Wyszukanie odpowiedniego zdarzenia w lewym panelu znajdującym się od razu po wejściu na stronę główną nie stanowi żadnego problemu. Można w nim łatwo nawigować pomiędzy dyscyplinami, ligami i rozgrywkami. W środkowym panelu znajduje się slider z przeglądem bonusów i promocji oferowanych przez tego bukmachera. Poniżej forBET prezentuje przegląd oferty zakładów na żywo i najpopularniejszych zdarzeń do typowania. Z kolei w prawym panelu znajduje się podręczny, bo widoczny przy scrollowaniu i na każdej podstronie wygląd kuponu, który automatycznie oblicza wysokość przewidywanej wygranej z wybranych z oferty zdarzeń i pozwala zawrzeć zakład. Prościej się nie da. Po prostu.

Bukmacher na początek: proste zasady

Kto nie lubi promocji? U każdego bukmachera można skorzystać z oferty bonusowej. Jednak promocja promocji nierówna. Bonusy, które aby wypłacić trzeba najpierw kilkukrotnie obrócić to nie jest dobra oferta dla początkujących graczy. Sprawdź aktualną listę promocji i bonusów forBET. Najlepszy bukmacher na początek powinien oferować prosty bonus, na przejrzystych zasadach, czyli taki, w którym większa wygrana wypłacana bezpośrednio na konto gracza, bez konieczności obrotu i spełniania innych warunków. Prawda, że proste?

Bukmacher na początek: łatwy kontakt

ForBet po raz trzeci. Ten bukmacher oprócz standardowej obsługi graczy poprzez e-mail umożliwia również szybki kontakt przez live chat oraz infolinię dostępne przez cały tydzień. Początkujący gracze częściej od zaawansowanych potrzebują pomocy w wyjaśnieniu wątpliwości. Bezpośredni kontakt i szybko udzielane odpowiedzi są ważne dla szukających bukmachera na początek.

Naszym zdaniem najlepszym bukmacherem na początek jest bukmacher forBET. A twoim? Skorzystaj z naszej porównywarki i wybierz najlepszego dla siebie bukmachera na początek.

Oceń odpowiedź

Ocena:4.9
Jaki bukmacher na początek?
głosów: 26
Opinie:
Ocena graczy
4.5
głosów: 84 - ZAGŁOSUJ

Bukmacherzy internetowi w Polsce

Promocje i bonusy bukmacherskie

Wpłaty i wypłaty od bukmacherów

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.