Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Eliminacje do ME 2020 u bukmacherów

21-03-2019 | Bukmacher: Fortuna, LV Bet, Totolotek

21 marca 2019 startują eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożne. Reprezentacja Polski zmagania rozpocznie od wyjazdowego spotkania z Austrią w Wiedniu. Nie od dziś wiadomo, że mecze reprezentacji narodowych nie należą do najłatwiejszych do typowania. Dla tych, którzy jednak zdecydują się założyć o czwartkowe spotkanie bukmacherzy internetowi przygotowali specjalne oferty, których przegląd prezentujemy w tym artykule.

Dla posiadaczy aplikacji mobilnej bukmacher LV Bet proponuje grę bez podatku od stawki w czwartek 21.03 oraz w niedzielę 24.03 w godzinach 18:45-22:45. Promocja dotyczy zakładów na mecze Austria-Polska i Polska-Łotwa, a także inne spotkania eliminacji Mistrzostw Europy dostępne w ofercie bukmachera w czasie trwania promocji. Promocja obejmuje zakłady pojedyncze jak i kombinacyjne zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Nie ma wymogu minimalnej stawki, ani kursu kuponu. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna proponuje konkurs, w którym dziesięciu najlepszych graczy otrzyma oficjalną wyjazdową koszulkę reprezentacji Polski. Do konkursu kwalifikowane są kupony SOLO ze zdarzeniem na mecz Austria-Polska lub AKO w których jeden typ dotyczy meczu Austria-Polska, a wszystkie pozostałe będą rozstrzygnięte do dnia 21.03 do godz. 23:59. Nagrody otrzymują gracze z najwyższym kursem spośród wygranych zakładów.

U bukmachera Totolotek tradycyjnie w dniach rozgrywania meczów reprezentacji obowiązuje promocja Gram Grubo, czyli zwiększanie wygranych o 14%. W tym przypadku dotyczy zakładów, na których przynajmniej jeden typ dotyczy meczu reprezentacji Polski, minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1.06, a minimalny całkowity kurs kuponu wynosi 2.0.

Oceń wpis

Ocena:5
Eliminacje do ME 2020 u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1059 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.