Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Puchar Typera w PZBuk

15-02-2019 | Bukmacher: PZBuk

W Arenie Ursynów w Warszawie trwa właśnie Suzuki Puchar Polski w którym mierzą się najlepsze drużyny z Energa Basket Ligi. W związku z tym wydarzeniem bukmacher PZBuk uruchomił akcję specjalną Puchar Typera.


Każdy gracz PZBuk, który zapisze się na stronie PZBuk do Pucharu Typera bierze udział w promocji, w której do wygrania są bonusy bez depozytu o nominale odpowiednio: 500, 300, 200 zł oraz 7 x 50 000 punktów gracza. Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w promocji wystarczy postawić jeden kupon na zdarzenie z Suzuki Pucharu Polski, który musi być rozliczony do dnia 17.02 do godziny 23:59. Za wszystkie kupony na dowolne zdarzenia postawione do tego momentu gracz zdobywa punkty, według przelicznika 1 zł postawionego zakładu = 1 punkt w klasyfikacji Pucharu Typera. Dziesięciu najlepszych graczy w rankingu zdobywa nagrody, które zostaną dopisane do kont graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. W promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe i freebety.Więcej aktualnych bonusów i promocji u wszystkich najlepszych bukmacherów sprawdzicie w naszym porównaniu bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Puchar Typera w PZBuk
głosów: 1

Komentarze

1093 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.