Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Zmiany w PZ Buk

15-05-2019 | Bukmacher: PZBuk

Bukmacher PZ Buk wychodząc na przeciw wymaganiom klientów wprowadził kilka istotnych zmian na swojej stronie internetowej i jak sam zapowiada, jest to pierwszy etap kolejnej fazy rozwoju na polskim rynku. O bieżących zmianach, a także o tym, co czeka graczy w najbliższej przyszłości dowiecie się z tego artykułu.

Nowy wygląd strony internetowej PZ Buk

Pierwsza zmiana dotyczy warstwy wizualnej bukmachera internetowego PZ Buk. Ten, naszym zdaniem, minimalistyczny i prosty design został jeszcze bardziej uproszczony. Tak intuicyjna nawigacja tylko potwierdza, że PZ Buk to jeden z najlepszych bukmacherów na początek. Odnalezienie się w gąszczu oferty nie powinno sprawiać problemu nawet początkującym graczom bukmacherów internetowych, którzy - nieprzekonani - dotąd woleli typować tradycyjnie w punktach naziemnych. Tę zmianę w połączeniu z prostym procesem rejestracji oraz prostymi zasadami ofert specjalnych można podsumować tylko w jeden sposób: prościej się nie da. Wszystko to powoduje wzrost naszej oceny obsługi PZ Buk.

Drugą zmianą jest nowy bonus powitalny, który od tej pory jest najwyższym asymetrycznym bonusem powitalnym w Polsce. Przy dokonaniu depozytu na kwotę 200 zł gracz będzie miał łącznie 500 zł na grę. Bonus stanowi więc 150% wartości depozytu. Minimalny depozyt uprawniający do skorzystania z bonusu wynosi 100 zł. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami o kursie minimalnym 2.0 w ciągu 60 dni od dnia jego otrzymania.

Wraz z wprowadzonymi zmianami PZ Buk przewiduje również spore ułatwienie dla graczy mobilnych. Według zapowiedzi, bukmacher kończy prace nad aplikacją do zawierania zakładów bukmacherskich przez urządzenia mobilne, której premiera odbędzie się w okresie wakacyjnym. Aplikacja mobilna będzie dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

Kolejną zapowiadaną nowością w PZ Buk będzie wprowadzenie zakładów wirtualnych do oferty bukmachera, w ramach których planowane są zakłady na wyścigi konne, wyścigi psów, piłkę nożną oraz koszykówkę. Według naszych informacji bukmacher wystąpił już do ministra właściwego ds. finansów publicznych o uzyskanie zezwolenia na oferowanie tych zakładów wirtualnych na swojej stronie internetowej zgodnie z ustawą hazardową. Gdy tylko PZ Buk uzyska zezwolenie zakłady wirtualne zostaną uruchomione dla graczy.

Oceń wpis

Ocena:5
Zmiany w PZ Buk
głosów: 1

Komentarze

1337 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.