Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Przegląd bukmacherów na 10 czerwca

10-06-2019 | Bukmacher: forBET, LV Bet, PZBuk

Spotkanie z Izraelem będzie czwartym meczem reprezentacji Polski w piłce nożnej w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Komplet punktów w tym meczu pozwoli spokojnie myśleć o awansie na turniej. Sprawa nie jest jednak taka prosta, bo podopieczni Jerzego Brzęczka pozycję lidera zawdzięczają raczej szczęściu aniżeli dobrej grze, a w poniedziałek przyjdzie im się mierzyć z wiceliderem, który postawą w tych eliminacjach udowadnia swoje aspiracje. Masz swoje typy na ten i inne mecze eliminacyjne? Tutaj możesz sprawdzić, co przygotowali najlepsi bukmacherzy internetowi.

Dla wszystkich, którzy w dniu 10.06.2019 r. zamierzają zdeponować środki na obstawianie zakładów do swojego konta gracza bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje.

Bukmacher forBET oferuje "Ekstra Bonus" 50% do 500 zł. W promocji biorą udział depozyty na kwotę co najmniej 20 zł. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem kwotą równą kwocie depozytu kuponami po kursie minimum 2.0. Otrzymany bonus przed wypłatą na konto bankowe wymaga kolejnego jednokrotnego obrotu kuponem singiel ze zdarzeniem o kursie minimum 2.0 lub ako z przynajmniej jednym zdarzeniem o kursie minimum 2.0 w ciągu 7 dni od dnia otrzymania bonusu. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu oraz zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu bonusem.

Bukmacher LV Bet przygotował bonus do 200 zł z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Na czym to polega? Dokonaj depozytu minimum 25 zł a otrzymasz bonus w wysokości 2% swojej wpłaty. Przygotuj kupon z minimum 3 zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 2.50, przynajmniej 1.25 na selekcję i za środki bonusowe postaw zakład aktywując mnożnik x25. Kurs tak przygotowanego kuponu zostanie pomnożony 25 razy. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0 z kursem jednego zdarzenia minimum 1.50 - w przypadku zdarzeń wielokrotnych.

Bukmacher PZ Buk z kolei proponuje 30 zł bonusu przy depozycie 100 zł z kodem POLSKAPZ1, 100 zł przy depozycie 250 zł z kodem POLSKAPZ2 i 250 zł bonusu przy depozycie 500 zł z kodem POLSKAPZ3. Warunkiem obrotu bonusu zawarcie zakładów na kwotę równą sumie wpłaty i otrzymanego bonusu kuponami wielokrotnymi z minimalnym kursem minimum 2.0 w ciągu 21 dni od dnia otrzymania bonusu.

Oceń wpis

Ocena:5
Przegląd bukmacherów na 10 czerwca
głosów: 1

Komentarze

1155 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.