Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Strzał w dziesiątkę

24-04-2019 | Bukmacher: PZBuk

Piłkarska środa stoi pod znakiem gier w ramach grupy mistrzowskiej polskiej Ekstraklasy, w których obejrzymy derby Pomorza oraz drużyn, które w ostatnim czasie przeszły rewolucję na ławce trenerskiej, czyli Lecha Poznań i Legii Warszawa. Kibice Premier Ligue będą mogli obejrzeć dwa spotkania 31. kolejki, w tym emocjonujące derby Manchesteru, w których wciąż mający szansę na Top Four United będą chcieli urwać punkty walczącemu o mistrzostwo City. Z kolei dla kibiców La Ligi zaplanowano kilka spotkań w ramach 34. serii gier. Masz swoje typy, które wyceniane są na kurs conajmniej 2.0? Możesz sprawdzić bukmachera PZ Buk.


W obowiązującej tylko w dniu dzisiejszym promocji bukmachera PZ Buk możesz zyskać 10 000 punktów gracza, które możesz wymienić w sklepie PZ Buk na darmowe zakłady i bonusy. Jak to zrobić? Wystarczy, że zapiszesz się do promocji na stronie bukmachera, dokonasz depozytu w wysokości minimum 100 zł i za minimum 10 zł postawisz swój zakład z kursem conajmniej 2.0 na dowolne zdarzenia z oferty bukmachera. 

Oceń wpis

Ocena:5
Strzał w dziesiątkę
głosów: 1

Komentarze

1133 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.