Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

French Open u bukmacherów

27-05-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, LV Bet, PZBuk, Totolotek

Podczas gdy w wakacje piłkarze udają się na zasłużone urlopy w ruch idą rakiety tenisowe. Przed nami kilkanaście turniejów tenisowych, a rozpoczynamy od drugiego wielkoszlemowego turnieju w tym sezonie: French Open. Od razu nasuwają się pytania o jego przebieg: czy Rafael Nadal w Paryżu okaże się zwycięski po raz dwunasty? Jak zaprezentują się przedstawiciele Polski Iga Świątek i Hubert Hurkacz? Kto wygra w rywalizacji tenisistek? Jeśli czekasz na turniej i zamierzasz odpowiedzieć na te i inne pytania w swoich typach możesz sprawdzić, co bukmacherzy internetowi przygotowali w związku z wydarzeniami na kortach Rolanda Garrosa.

French Open w LV Bet

U bukmachera LV Bet wszystkie zakłady proste i kombi na ofertę przedmeczową, jak i live zawarte przez aplikację mobilną premiowane będą dodatkowymi 14% do wygranej co w praktyce oznacza brak podatku od gry. Promocja dotyczy zdarzeń z French Open i pozostałych turniejów tenisowych rozgrywanych do września 2019 roku.

Bukmacher Fortuna na cały turniej French Open przygotował promocję "Tenisowy Szlem", w której bierze udział każdy zakład zawarty za co najmniej 2 zł i kursie minimalnym 1.6 zawierający przynajmniej jedno zdarzenie z kortów Rolanda Garrosa. Zakłady spełniające te warunki przeliczane są na punkty według wzoru: suma stawek x suma kursów x suma zdarzeń na kuponach - w przypadku zakładów wygranych oraz suma stawek x suma zdarzeń - w przypadku zakładów przegranych. 30 graczy z najwyższą ilością zdobytych punktów otrzyma nagrody pieniężne w wysokości od 500 zł do 200 zł na swoje iKonto gracza.

Bukmacher PZBuk z okazji turnieju uruchomił promocję Komborakieta, czyli zwiększanie wygranych za zakłady kombi od 2% (w przypadku 2 zdarzeń na kuponie) do 30% (w przypadku 11 i więcej zdarzeń na kuponie).

Bukmacher Totolotek rozdaje freebety w wysokości 20 zł za każdy zakład zagrany za minimum 50 zł w dniu 27.05 na zdarzenie z ATP o kursie minimum 1.05. Freebet podlega jednokrotnemu obrotowi kuponem zawierającym zdarzenie o kursie minimum 1.50 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Z kolei bukmacher forBET proponuje Cashback dla zakładów przedmeczowych zagranych za dokładnie 59 zł lub 99 zł na zwycięstwa Igi Świątek i Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie French Open. W przypadku przegranej bukmacher zwraca postawioną stawkę w postaci bonusu, który wymaga czterokrotnego obrotu kuponami po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
French Open u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1217 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.