Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Weekend u bukmacherów

10-05-2019 | Bukmacher: forBET, LV Bet, PZBuk, Totolotek

Nadchodzący weekend będzie pełen emocji sportowych. Na Słowacji rozpoczną się Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. W Hiszpanii obejrzymy kolejny wyścig z cyklu Grand Prix Formuły 1, a na piłkarskich boiskach przedostatnią kolejkę La Ligi. I o ile już od dłuższego czasu wiemy, kto został mistrzem Hiszpanii, o tyle w Anglii sprawa nadal nie jest rozstrzygnięta, a w niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka sezonu 2018/19 Premier League. Po 37 spotkaniach w ligowej tabeli Manchester City ma punkt przewagi nad Liverpoolem. Czy podopieczni Pepa Guardioli utrzymają nerwy na wodzy i dopną swego w spotkaniu z Brighton? Nie od dziś wiadomo, że z psychologicznego punktu widzenia pozycja lidera nie jest komfortowa, a Liverpool, który w niedzielę zmierzy się z Wolverhamton raptem kilka dni temu był już sprawcą wielkiej sensacji w piłce nożnej. Czy i tym razem podopiecznym Jurgena Kloppa dopisze szczęście? Masz przygotowane swoje typy na ten weekend i zamierzasz się założyć? Tutaj możesz sprawdzić, co na ten weekend dla swoich klientów przygotowali bukmacherzy internetowi.

Bukmacher iForbet dla swoich graczy na weekend stworzył okazję do powiększenia środków na grę oferując bonus od depozytu 50% do 500 zł. Minimalna kwota depozytu to 20 zł. Oferta obowiązuje tylko 10 maja. Dla uwolnienia bonusu wymagany jest jednokrotny obrót kwotą równą kwocie depozytu po kursie minimum 2.0. Do obrotu nie wliczają się kupony systemowe oraz zakłady wirtualne II. Przyznany bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 7 dni od daty jego przyznania.

Dodatkowo dla kibiców hokeja na lodzie iForbet przygotował nie lada gratkę związaną z Mistrzostwami Świata w hokeju na lodzie. Każdy gracz, który każdego dnia turnieju zawrze zakłady o sumie stawek minimum 100 zł z minimum trzema typami na kupon, z których każde o kursie minimum 1.30 a przynajmniej jedno na zdarzenie MŚ w hokeju na lodzie otrzyma gwarantowany bonus w wysokości 500 zł. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni od dnia przyznania.

Bukmacher LV Bet dla depozytów powyżej 25 zł proponuje bonus z mnożnikiem do 200 zł. Ta oferta obowiązuje przez cały weekend do 12.05. Aby z niej skorzystać wystarczy dokonać wpłaty wybierając "Bonus do 200 PLN" widoczny na koncie gracza. Bonus będzie wynosił 2% kwoty dokonanego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x25. Oznacza to, że kurs kuponu postawionego za środki bonusowe zostanie pomnożony 25 razy. Aby aktywować mnożnik na kuponie trzeba przygotować zakład z minimum 3 selekcjami po kursie minimum 1.25 każda i łącznym kursie minimum 2.50. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania tego bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi w ciągu 30 dni od przyznania kuponami po kursie minimum 2.0, w przypadku kuponów kombi przynajmniej jedna selekcja z kursem 1.50. Podobnie jak w przypadku promocji iForbet zakłady systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne nie są wliczane do obrotu. Ponadto w zakładzie bonusowym nie może być użyty cash-out. 

Bukmacher PZ Buk na ten weekend również przygotował specjalny bonus od depozytu. Przy użyciu kodu BONUSP1Z gracz otrzyma 30 zł bonusu od wpłaty 100 zł. Kod  BONUSP2Z uprawnia do obioru 100 zł bonusu od wpłaty 250 zł. Z kolei 250 zł bonusu od depozytu 500 zł otrzyma każdy gracz, który użyje kodu BONUSP3Z. Na każdego gracza przypada tylko jeden bonus do wyboru. Oferta aktualna jest do 12.05. Warunkiem wypłaty bonusu jest dokonanie trzykrotnego obrotu sumą depozytu i uzyskanego bonusu kuponami po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 21 dni od dnia przyznania bonusu.

Najniższy, ale i najłatwiejszy do wypłaty bonus na ten weekend przygotował bukmacher Totolotek, który przygotował freebet w wysokości 25% (do 50 zł) wniesionej stawki zakładu zawierającego minimum cztery zdarzenia po kursie minimum 1.05 dnia 12.05, w tym jedno dotyczące hitu Serie A Roma- Juventus. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych. Bonus zostanie przypisany do konta gracza niezależnie od rozstrzygnięcia zakładu i podlega jednokrotnemu obrotowi kuponami z przynajmniej jednym zdarzeniem po kursie minimum 1.50 w ciągu 30 dni od jego przyznania.Oceń wpis

Ocena:5
Weekend u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1186 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.