Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Zawrót głowy z PZ Buk

28-04-2019 | Bukmacher: PZBuk
Weekend i nadchodzący tydzień będą pełne emocji sportowych. Po starciach ligowych w piłce nożnej przyjdzie czas na elektryzujące starcia w europejskich pucharach. To będzie prawdziwy zawrót głowy, o czym doskonale wie bukmacher PZ Buk.
Bukmacher PZ Buk przygotował promocję "bonusowy zawrót głowy", w której udział może wziąć każdy gracz. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest wpisanie kodu bonusowego przy dokonywaniu depozytu do konta gracza.

Kod PZ1BONUS uprawnia do odebrania bonusu w wysokości 30 zł przy depozycie o wartości 100 zł
Kod PZ2BONUS to bonus w wysokości 100 zł przy depozycie o wartości 250 zł
Kod PZ3BONUS uprawnia do odbioru 250 zł bonusu przy wpłacie o wartości 500 zł

Uwolnienie bonusu wymaga dokonania trzykrotnego obrotu kwotą równą sumie depozytu i uzyskanego bonusu zakładami wielokrotnymi o kursie minimalnym 2.0 w ciągu 21 dni od otrzymania bonusu. Promocja obowiązuje do 30.04.2019 r.

Oceń wpis

Ocena:5
Zawrót głowy z PZ Buk
głosów: 1

Komentarze

1305 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.