Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Szybka rejestracja w LV Bet

05-02-2019 | Bukmacher: LV Bet

LV Bet dołącza do grona bukmacherów internetowych umożliwiających szybką rejestrację bez weryfikacji. Tym samym proces zakładania konta gracza w LV Bet może trwać mniej niż minutę.


Szybka rejestracja dostępna u bukmachera LV Bet


Gracze szukający odpowiedzi na pytanie: jaki bukmacher bez weryfikacji? z pewnością będą zadowoleni z faktu, że LV Bet to po Fotunie kolejny bukmacher, który nie wymaga skanu dowodu osobistego. Dzięki temu, żeby zagrać wypatrzony typ nie trzeba stawać do wyścigu z obsługą bukmachera czekając na weryfikację. Można po prostu skorzystać z opcji szybkiej rejestracji podając jedynie podstawowe dane. Bez konieczności wgrywania skanu dowodu tożsamości ani podawania innych szczegółowych informacji. Niezarejestrowany użytkownik potrzebuje więc minutę, aby postawić zakład.Jakie dane są wymagane przy koncie tymczasowym? Imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Po kliknięciu w otrzymany na maila link potwierdzający rejestrację można już korzystać z konta LV Bet jak zarejestrowany gracz.Jakie są różnice pomiędzy kontem tymczasowym a pełnoprawnym kontem gracza w LV Bet? Rejestracja wstępna pozwala na korzystanie ze wszystkich bonusów i promocji LV BET, za wyjątkiem freebet. Gracz z szybkiej rejestracj może korzystać z całej oferty LV Bet, jednak limit zakładów wynosi 5200 zł. Do czasu uzupełnienia rejestracji, w tym podania numeru konta bankowego nie można dokonywać wypłat z konta gracza.Oceń wpis

Ocena:4.5
Szybka rejestracja w LV Bet
głosów: 2

Komentarze

1222 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.