Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

100% sportu w forBET

22-02-2019 | Bukmacher: forBET
Nadchodzący weekend będzie pełen sportowych wrażeń. W grze są wszystkie najważniejsze ligi Europy, w Seefeld obejrzymy Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich, a w katowickim Spodku zmagania esportowe. Dużo emocji czeka także kibiców siatkówki i hokeja. Zainteresowany typami na ten weekend? Bukmacher forBET przygotowany jest na to w stu procentach!
Bonus w wysokości 100% depozytu od 20 zł do 1000 zł wypłaci forBET każdemu graczowi, który w dniu dzisiejszym do godziny 23:59 dokona wpłaty. W promocji bierze udział pierwszy depozyt zrobiony w tym dniu.

Jakie warunki? Do uwolnienia bonusu potrzebny jest jednokrotny obrót kuponami prostymi po kursie minimum 2.0. W przypadku wypłaty na konto bankowe przed dokonaniem obrotu bonus zostanie anulowany. Natomiast po uwolnieniu bonusu wymagany jest jego czterokrotny obrót kuponami po kursie minimalnym 2.0, którego należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu przyznania.

Jeśli chcesz poznać wszystkie promocje, jakie na ten weekend (i nie tylko) przygotowali bukmacherzy internetowi możesz to szybko zrobić w naszym porówaniu najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
100% sportu w forBET
głosów: 1

Komentarze

950 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.