Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

49. gala KSW u bukmacherów

18-05-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna

W sobotę, 18 maja odbędzie się czterdziesta dziewiąta gala Konfrontacji Sztuk Walki. Fani KSW będą mogli obejrzeć łącznie dziewięć pojedynków. Najciekawiej zapowiadają się walki o pasy mistrzowskie w wadze średniej i półśredniej, w których zmierzą się Michał Materla i Scott Askham oraz Roberto Soldić - Krystian Kaszubowski. Masz swoje typy i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić, co przygotowali bukmacherzy internetowi.

Bukmacher forBET proponuje wzięciu udziału w Typerze MMA. Jakie zasady? Każdy gracz, który postawi kupon za dokładnie 59 zł zawierający dokładnie 5 typów z oferty przedmeczowej na zdarzenia z sobotniej gali (tylko zakłady dwudrogowe - wygrana jednego lub drugiego zawodnika) otrzyma bonus w wysokości 15 zł za każdy trafiony typ na kuponie. Łącznie gracz może zyskać 75 zł. Bonus zostanie wypłacony niezależnie od tego czy cały kupon okaże się wygrany czy przegrany. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od dnia jego przyznania.

Bukmacher Fortuna proponuje konkurs dla graczy, którzy w swoich kuponach SOLO lub AKO dodadzą przynajmniej jeden dowolny typ z KSW. 10 graczy  najwyższymi kursami trafionych kuponów wygrywa nagrody. Miejsca 1-5 premiowane są bonem Media Markt o wartości 500 zł, gracze z miejsc 6-10 otrzymują 200 zł w nagrody pieniężnej na swoje iKonto gracza. Obowiązuje Regulamin.

Oceń wpis

Ocena:5
49. gala KSW u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1042 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.