Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

AKO% na Juve-Milan w Totolotek

06-04-2019 | Bukmacher: Totolotek
W sobotni wieczór we włoskiej Serie A będziemy mogli obserwować pojedynek rozpalający emocje wśród polskich kibiców. Najbardziej ciekawi nas bezpośrednie starcie reprezentacyjnych kolegów, czyli Krzysztofa Piątka i Wojciecha Szczęsnego, oraz rywalizacja tego pierwszego z Cristiano Ronaldo, którego nasz Il Pistolero przegonił w klasyfikacji króla strzelców. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Juventus, ale czy wobec zapewnienia sobie scudetto i zbliżającego się meczu w Lidze Mistrzów Stara Dama nieco odpuści starcie ligowe? Jeśli masz swój typ i zamierzasz się założyć możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher Totolotek.
U bukmachera Totolotek postaw kupon prosty z minimum czterema zdarzeniami, zawierający typ na mecz Juventus - Milan, a niezależnie od jego rozstrzygnięcia otrzymasz bonus w wysokości 25% wniesionej stawki do 50 zł. W promocji biorą udział kupony z typami o kursie co najmniej 1,05. Przyznany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimum 1.50 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Chcesz poznać wszystkie bonusy bukmacherów na weekend? Sprawdź naszą porównywarkę bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
AKO% na Juve-Milan w Totolotek
głosów: 1

Komentarze

1006 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.