Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

AKO% za AC Milan - Napoli w Totolotek

26-01-2019 | Bukmacher: Totolotek
W ostatnich dniach media i kibice piłkarscy we Włoszech i Polsce żyły przenosinami Krzysztofa Piątka z Genoi do AC Milan. Już w sobotę nasz napastnik będzie miał okazję do zaprezentowania się publiczności w Mediolanie. A dla polskich kibiców okazja to pierwszorzędna, bo na szpicy gości zaprezentuje się będący ostatnio w bombowej formie Arkadiusz Milik. Dla wszystkich, którzy zamierzają się założyć o to spotkanie bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę.
Freebet do 50 zł czeka na każdego gracza, który w sobotę 26.01 zawrze zakład z minimum 4 zdarzeniami na kuponie (tylko zakłady proste) o kursie co najmniej 1,05 każde, w tym jedno na zdarzenie z meczu AC Milan - Napoli. Freebet w wysokości 25% wniesionej stawki na ten kupon zostanie przypisany do konta gracza automatycznie. Minimalna kwota bonusu możliwa do zdobycia to 1 zł. Środki bonusowe można wykorzystać w ciągu 30 dni od przyznania, minimalny kurs zdarzenia na kuponie freebetu to 1.50. Obowiązuje regulamin.

Interesują cię wszystkie promocje bukmacherów? Sprawdź i porównaj aktualne bonusy w porównywarce najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
AKO% za AC Milan - Napoli w Totolotek
głosów: 1

Komentarze

162 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1

Ocena graczy

4.8
głosów: 285 - ZAGŁOSUJ
2

Ocena graczy

4.5
głosów: 81 - ZAGŁOSUJ
3

Ocena graczy

4.8
głosów: 146 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów