Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Australian Open w Fortunie

14-01-2019 | Bukmacher: Fortuna

W dniu dzisiejszym staruje pierwszy z czterech turniejów wielkoszlemowych - Australian Open. Możliwość obstawiania i oglądania transmisji na żywo udostępnia bukmacher Fortuna.Bonus na Australian Open u bukmachera Fortuna


Dla wszystkich swoich klientów Fortuna przygotowała również dedykowane promocje. Pierwszego dnia turnieju każdy, kto zagra co najmniej trzy zakłady na żywo za minimum 20 zł z co najmniej jednym dowolnym zdarzeniem live z Australian Open otrzyma 20 zł w FKP. Do promocji wliczają się zarówno zakłady proste, akumulowane jak i MAXIKOMBI.W kolejnych dniach turnieju Fortuna zaprezentuje nowe promocje na graczy. Śledź zakładkę bonusy i promocje Fortuny na podstronie bukmachera, by być na bieżąco z nowymi ofertami.

Oceń wpis

Ocena:5
Australian Open w Fortunie
głosów: 4

Komentarze

921 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.