Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Australian Open w LV Bet

11-01-2019 | Bukmacher: LV Bet

Wkrótce na kortach w Melbourne najlepsi tenisiści z całego świata rozpoczną rywalizację w kolejnej edycji turnieju Australian Open. Z tej okazji bukmacher LV Bet dla wszystkich swoich klientów przygotował nową promocję.


Australian Open w LV Bet


Wszystkie zakłady zawierane przez graczy LV Bet za co najmniej 10 zł na przynajmniej jedno zdarzenie Australian Open z kursem minimum 1.50 przeliczane będą na punkty w/g wzoru kurs x stawka x ilość zdarzeń na kuponie - w przypadku zakładów wygranych i stawka x ilość zdarzeń na kuponie - w przypadku zakładów przegranych.


W konkursie biorą udział zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombi, zarówno przedmeczowe, jak i zagrane live. Nie zaliczają się natomiast zakłady zagrane za środki bonusowe oraz te, w przypadku których gracz skorzystał z opcji cash-out.


20 graczy z największą ilością punktów otrzyma nagrody pieniężne wypłacane na konto gracza w wysokości od 80 zł (ostatnie miejsce) do 2000 zł (pierwsze miejsce).


Sprawdź pozostałe bonusy i promocje LV Bet.

Oceń wpis

Ocena:4.9
Australian Open w LV Bet
głosów: 18

Komentarze

943 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.