Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Cash-out w forBET

19-02-2019 | Bukmacher: forBET
Zagrałeś kupon w forBET, twoje typy wygrywają, ale oglądając spotkanie po przebiegu gry czujesz, że los się zaraz odwróci? Zamknij kupon przed czasem! Cash-out to nowa funkcjonalność w forBET.
Bukmacher forBET to kolejny po Fortunie i LV Bet bukmacher, który oferuje cash-out. Funkcjonalność dostępna jest narazie tylko z wersji mobilnej strony oraz aplikacji mobilnej i umożliwia zamknięcie z telefonu lub tabletu kuponu przed rozstrzygnięciem zdarzenia. Opcji podlegają kupony AKO i SOLO postawione zarówno na zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i na żywo, natomiast nie podlegają zakłady systemowe i postawione za środki bonusowe. Cash-out możliwy jest przed pełnym rozliczeniem wszystkich zakładów. Przy udostępnianiu graczowi możliwości zamknięcia zakładu przed czasem bukmacher bierze pod uwagę aktualne kursy. Nie jest możliwe zamknięcie zakładu w sytuacji, w której ewentualna wygrana będzie niższa niż stawka zakładu. Skorzystanie z cah-out przez gracza jest nieodwracalne.

Chcesz poznać wszystkie najważniejsze opcje i funkcjonalności oferowane przez poszczególnych bukmacherów? Zajrzyj do naszej porównywarki bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Cash-out w forBET
głosów: 1

Komentarze

929 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.